Prens George, Louis ve Prenses Charlotte’un Yeni Okullarına Gittiğini Görün


benziyor Prens George, Prens Louis ve Prenses Charlotte‘in okul yılı asil bir başlangıç ​​yapıyor.

7 Eylül’de, Prens William ve Kate Middleton Kensington Sarayı’ndan E! Haberler.

Basın açıklamasında, “Öğleden sonra yerleşim, yeni başlayanları ve ailelerini Lambrook’a davet etmek için düzenlenen yıllık bir etkinliktir ve yeni okul döneminin başlamasından bir gün önce gerçekleşir.”

9 yaşındaki George, 4 yaşındaki Louis ve 7 yaşındaki Charlotte resmi olarak 8 Eylül’de okula başlayacak olsa da, yeni kurumlarında bir çocuğun isteyebileceği her şey tek bir yerde bulunuyor.

Lambrook’a göre İnternet sitesi52 dönümlük arazide dokuz delikli bir golf sahası, gösteri sanatları merkezi, 25 metrelik bir yüzme havuzu ve öğrencilerin doğa hakkında daha fazla bilgi edinebileceği bir alan bulunuyor.

Ek olarak, okulun domuzlar, tavşanlar, tavuklar, kuzular ve arıcılık için arılar da dahil olmak üzere çeşitli hayvan ve böceklerle dolu kendi bahçesi vardır. Kurum, web sitesinde öğrencilerin hayvanlarla etkileşiminin “çocuklara pratik beceriler, hayvan refahı ve gıda endüstrisi hakkında daha fazla anlayış kazandırmayı” amaçladığını belirtiyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345214/see-prince-george-princess-charlotte-and-prince-louis-head-off-to-their-new-school?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir