Prens George, Kraliçe’nin Cenazesinden Sonra Dilini Çıkardı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Prens George


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Sarah Meyssonnier/AP/Shutterstock

Hiç tahtın etkileyici varisi, Prens George büyük büyükannesinin cenazesinin uzun gününü arsız bir jestle bitirdi. Fotoğraflarda yapabilirsiniz BURAYA BAKINKraliyet Ailesi’nin dokuz yaşındaki üyesi, servisin ardından bir arabada görüldü. kraliçe ikinci Elizabeth 19 Eylül Pazartesi günü, bir fotoğrafçıya dik dik baktı ve sonra dilini aracın yolcu camının güvenli arkasından özür dilemeden uzatarak. Yanında küçük kız kardeşi Prenses Charlotte7, Westminster Abbey etkinliğinin ardından fotoğrafçılara bir bakış attı, ancak Prens Louis4, etkinlikte değildi – kasvetli durum için çok genç kabul edildi.

Prens George
Prens George, Kraliçe Elizabeth’in 19 Eylül 2022’de Londra’daki cenazesinin ardından bir araçta görülüyor (Sarah Meyssonnier/AP/Shutterstock)

Anne Kate Middleton40 ve Kraliçe Eşi Camilla Parker Bowles75 yaşındaki çocuklar da arka koltukta oturuyorlardı ama görünüşe göre çocuğun tuhaflıklarından habersizlerdi. Şu anda İngiliz tahtında üçüncü sırada olan George, klasik takım elbisesi ve kravatıyla zarif görünüyordu, ancak Londra’daki Westminster Abbey’deki uzun günün genç kraliyete zarar verdiği fotoğraflardan açıkça görülüyor. Prenses Charlotte günün erken saatlerinde, Hükümdar’ın 96 yaşında ölümünün ardından şimdi Galler Prensesi olan annesi tarafından teselli edilirken görüldü.

Prens George
Prens George, 19 Eylül 2022’de Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesinde görülüyor. (Tim Rooke/Shutterstock)

Kraliçe Elizabeth 8 Eylül Perşembe günü vefat etti ve tahttaki eşi benzeri görülmemiş yetmiş yılını anan tarihi devlet cenazesi tahmin edilebileceği gibi çok büyüktü. ABD dahil dünya liderleri Başkan Joe Biden ve onun eşi, Jill Biden Fransa cumhurbaşkanı da katıldı Emmanuel Macron. Prens Harry ve onun eşi Meghan Markle, Sussex Düşesi de cenaze için oradaydı, ancak Kraliyet Ailesinin “çalışan üyeleri” için düzenlenen bir kraliyet cenaze töreni öncesi resepsiyondan davet edilmedikleri bildirildi. Tartışmalı çift, 2020’de kraliyet ailesi olarak çalışma statülerinden geri adım attı.

Yine de bu durmadı Prens William40 yaşında, 38 yaşındaki erkek kardeşini ve 41 yaşındaki baldızını ayin sırasında ailesiyle oturmaya davet etmesinden – kuşkusuz Meghan ve Harry’nin çocuklarıyla kuzen olan genç Prens George ve Prenses Charlotte üzerinde bir izlenim bırakan bir şey. arşiv3 ve Lilibet1.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/prince-george-sticks-out-tongue-after-queens-funeral-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir