Premiso Juventud Ödülleri Fotoğrafları – Hollywood Life


Camila cabello


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Pichichipixx / SplashNews.com

Camila cabello kırmızı halıda her zaman bir açıklama yapar ve 20 Temmuz’da San Juan, Porto Riko’da düzenlenen 2023 Premios Juventud Ödülleri’nde yaptığı da tam olarak buydu.

Camila cabello
Camila Cabello, 20 Temmuz’da San Juan, Porto Riko’da düzenlenen 2023 Premios Juventud Ödüllerini katletti. (Pichichipixx / SplashNews.com)
Camila cabello
Camila, göğsünde dalgalı bir kesik bulunan bu bedene oturan siyah saten elbiseyi giymişti. (Pichichipixx / SplashNews.com)

Camila’nın kolsuz siyah ipeksi The Attico slip elbisesinin göğsünde büyük bir kesik ve boynunda ince çapraz askılar vardı. Seksi numarayı muhteşem bir ihtişamla şekillendirdi ve uzun siyah saçlarını alnını kapatan yan perçemleriyle aşağı indirdi. Boğucu bir dumanlı göz ve parlak, çıplak bir dudak, görünüşünü birbirine bağladı. Camila, “Oppenheimer’a hediye ediyorum” başlığıyla Instagram’da elbiseyle çekilmiş iki fotoğrafını paylaştı.

Camila son zamanlarda bir sürü harika kıyafeti sallıyor ve bizim favorilerimizden biri Fendi Couture Show için kıyafetiydi. Altından siyah braletini ve yüksek belli iç çamaşırını ortaya çıkaran dalgalı V yakalı, tamamen şeffaf beyaz bir dantel slip elbise giymeyi seçti. Transparan midi elbiseyi bir çift siyah deri bot ve bir Fendi Sonbahar 2023 Koleksiyon Çantası ile aksesuar haline getirdi.

Couture Moda Haftası’nda geçirdiği süre boyunca Jean Paul Gaultier Couture İlkbahar 2022 elbisesi de dahil olmak üzere çarpıcı kıyafetler giydi. Gökkuşağı rengi dar elbise tamamen transparandı ve onun minicik beline sıkıştırılmıştı. Yüksek boyunlu kadın elbisesini kabarık ve hacimli ön patlamalarla şekillendirdi.

Kıyafetleri daha iyi olamazmış gibi, Viktor & Rolf defilesine inanılmaz tonlu bacaklarını sergileyen Viktor & Rolf Couture İlkbahar 2020 mini elbisesini giyerek katıldı. Siyah şeffaf mini elbise, şeffaf bir korsaj ve büyük, kabarık kollara sahipti. Eski peplum miniyi bir çift siyah rugan Giuseppe Zanotti Bebe Platform Pompalar ve şeffaf siyah dantel çoraplarla şekillendirdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/camila-cabello-plunging-black-dress-premiso-juventud-awards-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir