‘POTUS’ Yıldızı Julie White Siyasette Kadınları Konuşuyor: Röportaj – Hollywood Life


'POTUS' Yıldızı Julie White Siyasette Kadınları Konuşuyor: Röportaj – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Paul Kolnick

Ağlamamıza bir ara verdiğimizde – toplu katliamlarda kaybedilen hayatlar, kürtaj haklarının sona ermesi, sistemik ırkçılık, savaş üzerine – ve protestolarımıza ara verdiğimizde – Siyahların hayatları, çocuklarımızın hayatları için. gülmek için biraz zamanımız olduğunu ve bunun Shubert Tiyatrosu’nda yapılabileceğini görüyoruz. İçinde POTUS: Veya, Her Büyük Aptalın Arkasında Onu Hayatta Tutmaya Çalışan Yedi Kadın Vardır.Tony oyuncu adayı Julie Beyaz tipik olarak bir erkek oyuncuya atanan bir rol olan maskaralığın motorunu oynar. Burada Julie, kendi siyasi emelleri olan bağnaz POTUS’un Genelkurmay Başkanı Harriet’i ustaca oynuyor – keşke ülkeyi yöneten adamın aptallığından kurtulabilseydi.

'POTUS' Yıldızı Julie White Siyasette Kadınları Konuşuyor: Röportaj – Hollywood Life
Julie Beyaz Harriet olarak. (Paul Kolnick)

“Bu ‘sıranızı beklemek’ olayı çok Hillary [Clinton] bana göre. Bill’in ona yaptığı tüm saçmalıklara rağmen sırasını bekledi, Bill’i destekledi, ama onda ‘sırasını beklemesi’ gerektiğini hisseden bir şey vardı ve bence Harriet de böyle hissetti,” diye açıkladı Julie. ile ÖZEL bir röportajda HollywoodLife.com bir parçası olarak Tony Yarışmacıları diziler. “Bu adamı bekledi ve çok geç olabileceğini fark etmeye başladı…”

Devam etti, “Hiç tam olarak böyle bir rolüm olmadı ve Roe v. Wade’de olanların sadece tuhaf olduğu bir zamanda… kadınları her zaman evde ve hamile tutmak için bu tür hareketler, hayatlarımız erkek kadar değerli değildir. Aynı zamanda, bu oyunda olmak ve onunla olmak gibi hissediyorum. suzan stroman ve onun belirgin şekilde kadınsı yönlendirme tarzı, ataerkil değil, çok farklı ve çok harika.”

'POTUS' Yıldızı Julie White Siyasette Kadınları Konuşuyor: Röportaj – Hollywood Life
Julie White ve Vanessa Williams ‘POTUS’ta. (Paul Kolnick)

Performansıyla Bir Oyunda En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterilen Tony olan Julie, tamamı kadın oyunculardan oluşan arkadaşını övmeye devam etti. Lilli Cooper, Lea DeLaria, Rachel Dratch, Julianne Hough, Suzy Nakamurave Vanessa Williams. “Bu şirkette olmak çok büyük bir onurdu. Yanan bir ev gibi anlaşıyoruz – biz kadınlar çok verimliyiz. Bu şirkette iki emziren annemiz var. Kuralları koyduğumuzda ve istediğimiz gibi çalıştığımızda, bir şampiyon gibi çalışıyor.”

12 Haziran’da CBS’de saat 20.00’de ET’de yapılacak Tony Ödülleri’ni bekleyin!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/potus-julie-white-interview/

Yorum yapın

SMM Panel