Post Malone Sahneye Düştükten ve Kaburgalarını Yaraladıktan Sonra Konuştu


Post Malone, St. Louis Konserinde Sahneye Nasty Fall Aldı

Malone’dan sonra bir konser sırasında kötü bir düşüş sonucu kaburgalarında oluşan morluktan sonra iyileşiyor.

17 Eylül’de, 27 yaşındaki St. Louis’deki Enterprise Center’da sahne alırken sahnede bir deliğe düşerek göğsüne çarptı. Kazadan sonra, sağlık görevlileri tarafından muayene edilirken gösteri birkaç dakika durduruldu. Daha sonra yüzünü ekşiterek ve yan tarafını tutarak geri döndü ve seyirciden özür diledi, bir görgü tanığı E! Haberler. Rapçi daha sonra beş şarkı daha seslendirdi.

18 Eylül’de Post, bir selfie videosunda olay hakkında konuştu. heyecan. “Gösterinin akustik kısmını ne zaman yapsak, gitar sehpasındaki gitarlar… aşağı iniyor ve orada büyük bir– delik var, bu yüzden oraya gidip köşeyi dönüyorum ve bir– “dedi hip-hop yıldızı. “Beni oldukça iyi sardı. Beni oldukça iyi yakaladı. Hastaneden yeni döndük ve her şey yolunda. Her şey yolunda. Bana biraz ağrı kesici ve her şey verdiler ve turda tekmelemeye devam edebiliriz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346809/post-malone-speaks-out-after-falling-and-injuring-ribs-in-onstage-accident?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir