Post Malone Hamile Kız Arkadaşından İlk Çocuk Beklediğini Söyledi – Hollywood Life


Los Angeles'ta Malone sonrası


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Malone’dan sonra hayatının zamanını geçirmek üzere! Uzun zamandır sevgilisinden bir bebek sahibi olmaya hazırlanıyor ve yeni bir açıklamada baba olmak için “heyecanlı” olduğunu söyledi. “Hayatımın bir sonraki bölümü için heyecanlıyım, şimdiye kadarki en mutlu insanım ve hatırlayabildiğimden beri üzgündüm” dedi. TMZ 3 Mayıs’ta hamilelik hakkında. “Vücuduma, aileme ve arkadaşlarıma bakma ve her gün elimizden geldiğince sevgiyi yayma zamanı.”

Malone'dan sonra
Post Malone, 24 Kasım 2019’da Los Angeles’taki Amerikan Müzik Ödülleri’ne geldi. (Shutterstock)

TMZ ayrıca Amerikan Müzik Ödülü sahibine yakın kaynakların 26 yaşındaki Post’un Güney Kaliforniya’daki bir hafta sonu özel partisinde ilk çocuğunun yaklaşan gelişini kutladığını söylediğini bildirdi. Yakın aile ve arkadaşlar katıldı. Anne adayının kimliğine gelince, bunu şimdilik bir sır olarak saklıyor gibi görünüyor – Ocak 2021’de Batı Hollywood’da alışveriş yaparken gizemli bir kadınla el ele tutuşurken fotoğraflanmış olmasına rağmen. “Bize onun gündemde hiç zaman geçirmemiş biri olmadığı söylendi, ikisi özel olarak ilişkilerini kurmaktan mutlu oldular – bu yakında bir aileye dönüşecek” TMZ bildirildi.

için oldukça parlak bir yıl olacak. Vay şarkıcı, yeni albümü On İki Karat Diş Ağrısı Haziran ayında düşecek. Yaklaşan babalığıyla ilgili mutlu haber, Palm Springs, California’daki Merv Griffin Malikanesi’ndeki Coachella Revolve Partisi’nde 16 Nisan’daki performansının hemen ardından geliyor.

Her halükarda, Post harika bir baba olacak; müzik endüstrisindeki en iyi adamlardan biri olarak biliniyor. Dramatik bir şekilde dövmeli müzisyen, Mart ayında viral bir videoda 21. doğum gününü kutlayan otizmli bir hayrana süper dostça davrandı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/post-malone-expecting-first-child-girlfriend-pregnant/

Yorum yapın