Portofino Bikini Üstü ve Pembe Pantolonlu Dua Lipa: Fotoğraflar – Hollywood Life


Portofino Bikini Üstü ve Pembe Pantolonlu Dua Lipa: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Dua Lipa Future Nostalgia turundan biraz ara verdiğinde her zamanki gibi kusursuz görünüyordu. 26 yaşındaki pop yıldızı, 29 Mayıs Pazar günü bir grup arkadaşıyla İtalya’nın Portofino kentinde tatil yaparken görüntülendi. Renkli bikini üstünü ve neon pembe pantolonunu sallayan Dua, pitoresk kıyı kentinin etrafında uzanıyordu. Kourtney Kardashian ve Travis Barker daha bir hafta önce büyülü, Dolce & Gabbana’nın sırılsıklam bir törenle evlenmişti.

Dua Lipa
Dua Lipa, Mayıs 2022’de Portofino’da bikini üstü ve pembe pantolon giydirdi.

Küresel turundan çok ihtiyaç duyduğu bir mola vermesine rağmen, Dua sahnedeyken ona her şeyi veriyor, son zamanlarda ayrılığıyla hıçkırık tutan kişisel hayatı yerine kariyerine odaklanmayı seçiyor. tekrar/kapalı tekrar erkek arkadaş Enver Hadid. Turun İtalyan ayağı, Anwar’ın Aralık ayında iki yıllık ilişkilerini sonlandırdıktan sonra Dua ile tekrar bir araya gelmeyi umduğu haberini takip ediyor. ÖZEL OLARAK paylaşılan bir kaynak HollywoodYaşam Parite geçmişte ayrılmış olsa da, en son bölünmenin “bu sefer kesin olarak” ortaya çıkmasıyla birlikte Anwar hala tünelin sonunda bir ışık görüyor. İçeriden birinin 13 Ocak’ta bildirdiğine göre, “Enver hala bir uzlaşma umudunu koruyor”.dua yoluna devam etmiş görünüyor, ancak Anwar henüz umudunu kaybetmedi. Rağmen dua ve Anwar ayrıldı, hala iyiler ve aralarında husumet yok.”

Görünüşe göre Anwar’ın süper model kız kardeşleri, konser ve bella hadid, “Geleceğin Nostaljisi” şarkıcısıyla yıllardır yakın bir dostlukları olduğu için erkek kardeşleriyle aynı sayfadalar. “Gigi ve Bella da onlarla arkadaşça kaldılar. dua ve işleri yoluna koyabileceklerini umuyorlar. Ona kesinlikle tapıyorlar ve düşündükleri için aralarında işlerin yürümesini diliyorlar. [Dua and Anwar] birlikte çok iyiydi.”

Kız kardeşlerin düşünceleri, HollywoodLife’ın önceki haberleriyle kesinlikle örtüşüyor; içeriden biri ÖZEL OLARAK Gigi ve Bella’nın ayrılığa rağmen Dua’ya yakın olmaya devam etmeyi umduğunu söyledi. “Bella ve Gigi, o ve Anwar çıkmaya başlamadan önce Dua ile iyi arkadaşlardı. Aslında ilk başta birbirlerini böyle görmeye başladılar. Bu yüzden kesinlikle onunla arkadaşlıklarını sürdürmeyi planlıyorlar.” Ancak, çiftin kendi yollarına gittiğini görmekten hala üzgün oldukları gerçeği devam ediyor. İçeriden biri, “Dua’ya bir kız kardeş olarak baktıklarından, bu durum için kesinlikle üzgünler” diye ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/29/dua-lipa-bikini-pink-pants-portofino-photos/

Yorum yapın

SMM Panel