Porsha Williams ve Leah McSweeney Dövüşü – Hollywood Life


Leah McSweeney


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Stephanie Augello/Shutterstock

Tayland 3. sezondan sonra asla aynı olmayabilir Gerçek Ev Kadınları Ultimate Girls Gezisidram dolu dizide gördüğümüz gibi tanıtım videosu bu, 16 Ekim’de BravoCon’un 3. Gününde yayınlandı. porsha williams onunla girer Leah McSweeney ve Candiace Dillard Bassettüçü gibi, artı funda eşcinsel, Whitney Gül, Gizelle Bryant, Alexia Nepola ve Marysol Patton2023’te Peacock’da başlayacak olan şovda vahşi çatışmalara (ve fil gübresine!) katlanın.

Porsha ve Leah, masanın karşısından birbirlerine “güle güle” deyip durdukları gülünç bir duruma girerler. Candiace, Porsha’nın ilişkisine gölge düşürmek için “birinin erkeğini çaldığını” söyledi. Simon Guobadiaeski sevgilisiyle evli olan Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları yardımcı yıldız falynn guobadia.

Leah, Marysol’ü çok fazla içtiği için “kötü bir ruh hali içinde” diye çağırıyor. Alexia, Gizelle ile Marysol’ün dramasına karışmaya çalıştığında, Marysol ona Miami’nin Gerçek Ev Kadınları ortak yıldız ve BFF geri çekilecek, bu da başka bir argümanı canlandırıyor.

Artı, Heather ve Whitney’nin ilişkisi Gerçekten kötü, düştükten sonra Salt Lake City’nin Gerçek Ev Kadınları. Heather, drama dolu bir tekne yolculuğunda Whitney’e, “Saçma kuzen olarak bana sadık olman için sana hiçbir şey borçlu değilim,” diyor.

HollywoodYaşam geçen hafta Leah ile konuştu ve hakkında bazı ÖZEL alaylar aldı RHUGT 3. sezondan itibaren New York’un Gerçek Ev Kadınları şap Gelecek sezon hakkında “Çok yoğundu” dedi. “Sekiz kişilik, tanımadığım kadınlar. Son iki sezondan kesinlikle en vahşi olanı.” Leah ayrıca Gizelle ve Candiace’nin dramasının Potomac’ın Gerçek Ev Kadınları üzerine taşındı RHUGTWhitney ve Heather’ın sorunları gibi RHOSLC.

Leah ayrıca fil kakası attığı için Tayland’dan atıldığına dair söylentileri de temizledi. “Tayland’dan kesinlikle yasaklanmadım. İnsanları hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum. Olmadığı için üzgünüm,” dedi Leah HL’ye. “Bu lanet olası bir epik olurdu. Şimdi ayığım, bu yüzden belki içmiş olsaydım bu olabilirdi, ama olmadı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/rhugt-season-3-trailer-leah-porsha-bravocon-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir