Porsha Williams, RHOA’ya Dönecek mi? Kandi Burruss Diyor ki…


Abilir porsha williams‘ şeftali geri dönüş yaptı mı?

Kandi Burruss eskisini tartıyor Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları başrol oyuncusu muhtemelen hit Bravo serisine geri dönüyor ve hayranlara onun sonsuza kadar gitmeyeceğine dair umut veriyor.

Kandi, E’ye özel olarak “Porsha’ya her zaman yer olacak” dedi. 12 Haziran’daki Eleştirmenlerin Seçimi Gerçek TV Ödülleri’ndeki haberler. “Dürüst olmak gerekirse bazen bunu düşündüğünü düşünüyorum. Bana kesinlikle aklından geçtiğini söyledi. Yani, yani, bilmiyorum. Geri gelebilir. her an.”

Porsha 10 yıllık şovun ardından ayrıldı RHOA Eylül 2021’de yaptığı açıklamada, “bir sonraki bölümüme başlama zamanının geldiğini” söyleyerek ve seçimi “zor bir karar” olarak nitelendirdi.

Porsha, duyurusundan bu yana nişanlısıyla düğününü planlamakla meşgul. Simon Guobadia çift ​​kendi Bravo yan dizisinde oynadıktan sonra Porsha’nın Ailesi Önemlidirarasında yayınlanan RHOA13. sezon ve şu anda yayınlanmakta olan 14. sezon.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334540/would-porsha-williams-return-to-real-housewives-of-atlanta-kandi-burruss-says?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel