Pop Kültürü, Fitness ve Daha Fazlasını Seven Babalar için Babalar Günü Hediyeleri


E! alımlardan komisyon alır. Öne çıkan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. Bu içeriği oluşturduk ve bu ürünleri seçtik çünkü onları seviyoruz ve sizin de seveceğinizi umuyoruz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Babanıza Babalar Günü için ne alacağınızdan emin değilseniz, onun en sevdiği ilgi alanlarını düşünün. Bu her zaman başlamak için harika bir yerdir, değil mi? Babanız bir pop kültürü bağımlısıysa, Yıldız Savaşları, Ofisve WWE, hoşlanabileceği bazı harika seçenekler bulduk.

Uzun bir günün veya zorlu bir antrenmanın ardından dinlenmek için biraz yardıma ihtiyacı varsa, ona ihtiyaç duyduğu stresi azaltabilecek bazı masaj cihazları vardır. Babanız soğuk bir bardak viski ve puro seviyorsa, ihtiyaçlar bu viski bardağı/puro tutucu kombinasyonu. Babanız yemek yapmayı seviyorsa, güvenilir bir bıçak ve kalemtıraştan memnun kalacaktır. Ya da belki baban kendi kendine bakım ritüeline çok düşkündür. Eğer durum buysa, onun adını çağıran bazı kolajen aşılı kağıt maskeler var.

En sevdiğimiz Babalar Günü Hediyesi seçimlerimizi sizin için alışverişi kolaylaştırmak için ilgi alanlarına göre düzenledik! Görmek için okumaya devam edin:

  1. Babaya Pop Kültürü Hediyeleri
  2. Babaya Bakım Hediyeleri
  3. Baba için Şık Hediyeler
  4. Baba için Rahatlatıcı Hediyeler
  5. Babaya Züccaciye Hediyeleri
  6. Babaya Mutfak Hediyeleri
  7. Baba için Aile Bağlama Hediyeleri


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333266/father-s-day-2022-gift-ideas?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel