Podcast Röportajı – Hollywood Life


Podcast Röportajı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

miranda kerr eski koca diyor orlando çiçeğinişanlısı Katy Perry, 38, onun için “kardeş gibi”. 40 yaşındaki model, oğluna ortak ebeveynlik yapmaktan bahsederken sıcak yürekli yorum yaptı. Flynn12, Orlando ile Hakkında Konuşulacak Bir Şey Stellar’dan podcast bu haftanın başlarında. Avustralyalı model, “Katy için her gün ne kadar minnettar olduğumu söylüyorum,” dedi.

“Onunla bu ilişkiye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Altın Küre’de tanıştıktan sonra 2016’dan beri Orlando ile ilişkisi olan “Firework” şarkıcısı için “O benim için gerçekten bir kız kardeş gibi ve ilk günden beri birbirimize bağlıyız” diye ekledi. Katy ve Orlando 2019 Sevgililer Günü’nde nişanlandılar ve henüz evlenmemiş olsalar da çift oğullarını karşıladı. Hart5 ve Myles3 Ağustos 2020’de.

Podcast Röportajı - Hollywood Life
Orlando Bloom’un nişanlısı, Ocak ayında eski eşi Miranda Kerr ile bir etkinlikte poz veriyor. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Miranda ve Katy, geçen Ocak ayında Los Angeles, CA’da düzenlenen G’Day USA Sanat Galasında birlikte bazı fotoğraflar için birlikte poz verdiğinden, Miranda ve Katy’nin birbirleriyle halk dostu olmaları ilk kez değil. Katy, kolunu beyaz bir elbise içinde son derece muhteşem olan gülümseyen Miranda’ya dolarken altın rengi bikini üstü ve uyumlu eteğiyle hayrete düşürdü. Özellikle, Miranda’nın kocasından başka çocukları da var. Evan Spiegel: oğulları Hart5 ve Myles3.

Röportaj sırasında KORA Organics’in kurucusu, Orlando ile birlikte ebeveynlik söz konusu olduğunda oğulları Flynn’in ihtiyaçlarını ilk sıraya koymak için bir “taahhüt” yaptıklarını da açıkladı. “İlk günden itibaren Orlando ve ben, Flynn’in ihtiyaçlarını yaptığımız her şeyin ön saflarına koyma taahhüdünde bulunduk. Demek böyle büyüdü – onun için en iyisini isteyen iki sevgi dolu ebeveynle, ”dedi podcast’te.

“[Flynn] eski Victoria’s Secret meleği, bunu iletişim kurma biçimimizde ve birlikte geçirdiğimiz tüm özel anlarda, farklı dönüm noktalarını kutlarken ve birlikte tatile gittiğimizde görüyor. “Her zaman onun ihtiyaçlarını ön planda tutacağımızı ve doğal olarak hepimizin çok iyi anlaştığını bilmenin kendisini güvende hissetmesini sağladığını düşünüyorum. Oldukça özel. Kendimi çok şanslı hissediyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/miranda-kerr-relationship-katy-perry-podcast-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir