Plaj Çantası Paketleme Rehberi: Bir Sonraki Seyahatiniz için 26 Uygun Fiyatlı Olması Gerekenler


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Birkaç yazdan sonra, bu yazın şimdiye kadarkilerin en iyisi olmasını istiyoruz! Yaz yolculuğunuz için tüm eğlenceli, uygun fiyatlı ve pratik olmazsa olmazların yanı sıra arka bahçenizde bir açık hava film gecesi geçirmek için ihtiyacınız olan her şeyi zaten getirdik. Yaz planlarınız kumsala gitmeyi içeriyorsa, eğlenceli ve dinlendirici bir zaman geçirmek için ihtiyacınız olan Amazon’daki tüm plaj çantası şartlarını bir araya getirdik.

Sayesinde Amazon, bir plaj günü için ihtiyacınız olan her şey tek bir yerde. Ayrıca, bütçe dostu fiyatlar için gerekli olan birçok şeye sahip olabilirsiniz. Örneğin bu şık büyük plaj çantası sadece 20 dolar ve sayısız Amazon müşterisi tarafından “mükemmel plaj çantası” olarak tanımlandı. Birden fazla renkte gelir ve gün için ihtiyacınız olan her şeyi ve daha fazlasını koyabileceğiniz alana sahiptir.

Mayo örtülerinden ve güneş kreminden oyun değiştirmeye şişme kanepe Plaja onsuz gitmek istemeyeceksiniz, Amazon’dan alabileceğiniz tüm uygun fiyatlı plaj çantası şartlarını bir araya getirdik. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335066/beach-bag-packing-guide-2022-affordable-must-haves-for-your-next-trip?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel