Pittsburgh Steelers Oyuncusu Dwayne Haskins’in Ölüm Nedeni Açıklandı


Pittsburgh Steelers oyun kurucu ölüm nedeni Dwayne Haskins ortaya çıkarılmıştır.

Broward County Adli Tıp Kurumu’ndan E! tarafından alınan otopsi raporuna göre! Haberler, 24 yaşındaki NFL yıldızı 9 Nisan’da Güney Florida otoyolunda yürürken bir damperli kamyonun çarpması sonucu “birden fazla künt kuvvet yaralanması” nedeniyle öldü. Ölüm şekli bir kaza olarak belirlendi.

Öldüğü sırada Haskins’in kan alkol seviyesi Florida’nın yasal sınırı olan .08’in üzerinde 0.20 ile 0.24 arasındaydı ve E! Haberler.

Ölümünden önce, takımıyla antrenman yapmak için Florida’da bulunan oyun kurucu ve takım arkadaşları yemeğe gitti. E!’nin elde ettiği bir polis soruşturma raporuna göre Haskins ve bir akrabası daha sonra bir gece kulübüne gitti ve “ağır içtiği” bildirildi. Haberler.

Haskins, I-595 üzerinde seyahat ederken benzini bitti ve yakındaki bir benzin istasyonunu bulmak için yürüyerek ayrıldı. Karşıdan gelen trafiğin olduğu eyaletler arası batıya giden şeritleri geçmeye çalıştı ve bir damperli kamyon çarptı. Olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332198/pittsburgh-steelers-quarterback-dwayne-haskins-cause-of-death-revealed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir