Pippa Middleton’ın Prenseslere Uygun Bir Düğün Yaptığı Zamanı Hatırlıyor musunuz?


Fıçı yuvarlanmaları ve diğer akrobasi gösterileri hoşunuza gitmezse, çift, konukları coşturmak için abartılı bir ışık gösterisi, canlı müzik grubu ve birden fazla masa tenisi istasyonu ayarladı (resepsiyona siyah giyerek katılan Meghan dahil). nispeten radarın altında kalma umutları).

Ancak gecenin belki de en unutulmaz anı saat 23:30’dan sonra damadın sağdıcının yanındayken yaşandı. Justin Johannsen 10 dakikalık bir tost verdi. (James’in erkek kardeşi Spencer, bir Beatles’ı uzun süre şarkı söylemeye teşvik eden kendi konuşmasını yaptı.) Damadın uzun süredir arkadaşı olan Justin, eğlence düşkünlerine “Her şeyi duyun, hepsini yiyin, hepsini için ve saçlarınızı salın” talimatını verdi. bazı ahlaksız şakalara başlamadan önce.

“James’in hayatının aşkı” hakkında tartışırken, “güzel”, “enerjik”, “sadık” ve “yumuşak ağızlı” olarak gördüğü birini tanımladı ve “emre göre geldiğini” ve “harika bir poposu” olduğunu ekledi. Sonra can alıcı noktaya geldi: “Ama James’in İspanyol köpeği bu kadar yeter,” dedi. “James’in aşkı hakkında konuşmak için buradayım, Pippa.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1270684/remember-when-pippa-middleton-had-a-wedding-fit-for-a-princess?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir