Pink, Ağustos Aylarının Başlarında İncelemeye Girmek İçin “Mükemmel Kişi” Olduğunu Söyledi


Gibi Pembe partiyi başlatıyordu, birçok kişi onu bozmaya çalıştı.

“What About Us” şarkıcısı, geçtiğimiz günlerde, kariyerinin erken dönemlerinde yükseldiği için, özellikle erkekler tarafından yoğun bir şekilde incelendiğini hatırladı.

43 yaşındaki, “Tüm bu eleştirilere katlanmak için mükemmel bir insandım” dedi. Kadın Sağlığı 8 Şubat’ta yayınlanan bir kapak röportajında ​​”Çok kalın bir cildim var. Ne istersem onu ​​yaparım. Eleştiriyi kaldırabilirim; iğnemi hareket ettirmiyor. Sanırım duygularımı incitiyor – ya da eskiden öyleydi. Ama bu eylemlerimi değiştirmez.”

2000’lerin başında, şarkıcı ve diğer ünlüler gibi Britney Spears Ve Lindsay Lohan genellikle cinsiyetçi tabloid haberlerinin konusuydu. Son yıllarda Pink, sosyal medyada görünüşü ve siyasi açıklamalarıyla ilgili hakaretlere maruz kalmaya devam etti ve sık sık onu eleştirenlere alkış tuttu.

Üç kez Grammy kazanan, kariyerinin üçüncü on yılında, şu anda dokuzuncu stüdyo albümünün 17 Şubat’ta yayınlanması için hazırlanıyor. Güven düşüşü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364266/why-pink-says-she-s-the-%22perfect-person%22-to-have-faced-scrutiny-in-the-early-aughts?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir