Pilatesten Sonra Kamuflaj Şortlu Megan Thee Aygırı: Fotoğraf – Hollywood Life


Megan Thee Aygırı Mayıs 2022


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Günlük Stardust / BACKGRID

Rapçı Megan Sana Aygırı 28 Mayıs’ta ciddi anlamda kısa kamuflaj altlarını ve kolsuz kısa siyah bir tişörtü sallarken buharlı görünüyordu. Elinde bir telefonla siyah bir SUV’ye doğru yürürken, samimi fotoğraflar onu pilates seansından çıkarken yakaladı. Muhtemelen soğumaya ihtiyacı olan 27 yaşındaki genç, rahat, kalın beyaz sandaletlerini giyerken bir yandan da bir içki aldı.

Megan Thee Aygırı 28 Mayıs 2022
Megan Thee Aygırı Mayıs 2022’de Pilates Dersinden Ayrılıyor (The Daily Stardust / BACKGRID)

“Savage” rapçisinin atletik yönünü gösterdiği tek zaman bu değil. “WAP” sanatçısıyla birlikte eğlenceli bir videoda Kardi B Facebook Watch serisinde Cardi Denemeleri, iki yetenekli rapçi futbolun temellerini öğrenmek için bir araya geldi. Orada, çeşitli Los Angeles şarj oyuncuları tarafından çalıştırıldılar ve 40 yarda atmayı ve aptallarla mücadele etmeyi öğrettiler. Açıkça kısa şort hayranı olan Megan, eğlenceli videoda bir çift beyaz alt ve kısa bir mavi mayo da salladı.

Gündelik kıyafetler içinde sersemlemesine rağmen, Teksaslı özel günlerde de daha çekici bir görünüm sergilemekten korkmuyor. 15 Mayıs’taki 2022 Billboard Müzik Ödülleri için iki parçalı bej bir elbiseyle göz kamaştırdı. Giysi, uzun, ipeksi saçları gibi onu takip eden akıcı, zarif bir trene sahipti. Ayrıca son moda şeffaf topuklu ayakkabılar, çarpıcı derecede uzun bir manikür ve cüretkar bir dumanlı göz makyajı yaptı.

O geceki şiddetli performansı için, daha sonra “Plan B” ve “Sweetest Pie” şarkılarını zahmetsizce çalarken, gösterişli bir kesim desenli, vücuda oturan siyah bir elbise giydi. Etkinliğin başlarında, şaşırtıcı olmayan bir şekilde En İyi Rap Kadın Sanatçı ödülünü kazanmıştı.

Grammy kazananı, 2022’de de kendinden emin bir şekilde dudak uçuklatan bir makyaj sergiledi Gala. Orada, metalik kaplamalı bir melek altın elbisesi içinde görüldü. Ayrıca eşleşen ayakkabılar ve parmaklarına taktığı tıknaz altın yüzük çeşitlerini de spor yaptı.

Şarkıcı, görünüşe göre 2020’de rapçi ile yaşadığı bir olaydan sonra başarılı bir şekilde geri dönmeyi başardı. Tory Lanez. Megan, 2022 yılının Nisan ayında, bir röportajda çile hakkında ilk kez halka açıldı. gay kral. Megan’a göre, iddia edilen çekim o ve Lanez bir partiden ayrılırken tartıştıklarında meydana geldi ve Lanez ayaklarına ateş ederek birini yaraladı. Megan, olayın hayatından endişe ettiğini duygusal olarak açıklarken, şimdi her zamanki gibi güçlü görünüyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/29/megan-thee-stallion-camo-shorts-photos/

Yorum yapın

SMM Panel