Pierce Brosnan ve Lookalike Son Paris Fransa’da Geziye Çıkıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Pierce Brosnan, Paris Brosnan


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Love Parigi/ MEGA

Pierce Brosnan70, oğluyla kaliteli zaman geçirdi Paris, 22, bu hafta Fransa’da. Oyuncu ve model, bir mekanın balkonunda takılırken ve sokaklarda yürürken birlikte gülüp rahatlamış göründükleri sırada fotoğraflandı. İkisi de her iki gezi için de gündelik ve modaya uygun kıyafetler giydiler ve benzer yüz hatlarını sergilediler.

Pierce Brosnan, Paris Brosnan
Pierce ve Paris Fransa’da. (Aşk Parigi/ MEGA)

Balkonda takıldıkları sırada, Pierce beyaz bir tişört ve siyah bir kot pantolon giyerken, Paris gri bir grafik tişört ve açık mavi bir kot pantolon giydi. İkincisi ayrıca siyah çizmeler ve beyaz bir ters beyzbol şapkası giymişti. Bir noktada, bir kolunu babasına doladı ve düşkün ebeveyn elleriyle onun kolunu tutarken gülümsedi.

Pierce Brosnan, Paris Brosnan
Pierce ve Paris son gezileri sırasında yürürler. (Aşk Parigi/ MEGA)

Baba ve oğul yürüyüşleri sırasında daha süslü bakışları tercih ettiler. Pierce koyu renkli bir gömlek, siyah pantolon ve siyah ayakkabılar üzerine siyah düğmeli uzun kollu bir üst giymişti. Ayrıca görünümüne güneş gözlüklerini de ekledi. Paris siyah desenli düğmeli uzun kollu bir üst, kot pantolon ve siyah çizmeler giymişti.

Pierce ve Paris’in son gezileri, Paris’in gittiği zamana denk gelir. instagram ile fotoğraf paylaş o ve babası Floransa’da. Ayrıca Pierce, Paris’in annesiyle görüldükten birkaç ay sonra gelirler. Keley Shaye Smith2001’den beri evli olduğu. Muhabbet kuşları destekleyici modeldi. Paulina Porizkova Malibu, CA’daki imza gününde, dışarıda yürürken fotoğraflandıklarında. İkisi de onun için kısa kollu bir üst ve kot pantolon ve onun için yarım kollu uzun bir elbise dahil olmak üzere siyah kıyafetler giymişti. O da uyumlu spor ayakkabılar giymişti ve o da uyumlu düz ayakkabılar giymişti.

Bir ay önce de Paris’le görüntülenmişlerdi. Hepsi birlikte popüler Nobu restoranında akşam yemeğine çıktılar ve mekanın dışında bir grup arabanın yanında yürürken görüldüler. Pierce, şapka dahil tamamen siyah bir görünümde özellikle şık görünüyordu.

Pierce, Paris’e ek olarak, rahmetli kızı da dahil olmak üzere dört çocuğun daha babasıdır. Charlotte2013 yılında vefat eden oğulları ve Christopher5o ve Sean39, rahmetli eski karısıyla paylaştığı cassandra harrisVe Dylan Brosnan26, Keely ile paylaştığı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/pierce-brosnan-son-paris-france-outing-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir