Pierce Brosnan ve Karısı Keely Shaye Smith Oğluyla Akşam Yemeğine Gitti: Fotoğraflar – Hollywood Life


Pierce Brosnan ve Karısı Keely Shaye Smith Oğluyla Akşam Yemeğine Gitti: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Hollywood JR / BACKGRID

Pierce Brosnan69 ve eşi Keley Shaye Smith, 59, son akşam yemeği gezilerinde modaya uygun ve memnun görünüyordu. Muhabbet kuşları, oğulları gibi görünen Nobu restoranında yemek yemek için dışarı çıktılar. paris brosnan21. Sevecen anne siyah tayt ve siyah spor ayakkabılarla hayvan desenli uzun bir ceket giyerken, düşkün baba siyah bir ceket, siyah pantolon, siyah botlar ve uyumlu bir şapka giymişti.

Pierce Brosnan, Keely Shaye Smith, Paris Brosnan
Akşam yemeği gezisi sırasında oğulları Paris ile Pierce ve Keely. (Hollywood JR / BACKGRID)

Paris ayrıca ten rengi bir ceket, kot pantolon ve koyu kahverengi ve beyaz spor ayakkabılarla harika görünüyordu. Ayrıca siyah saçlarının arasından görünen ters siyah bir beyzbol şapkası takmıştı. Üçü de onları mekanın dışında yakalayan kameralar tarafından gezinirken gülümsediler.

Pierce Brosnan
Gezi sırasında şık görünen Pierce. (Hollywood JR / BACKGRID)

Pierce, Keely ve Paris’in yeni akşam yemeği gezisi, Pierce ve Keely’nin Kasım ayında romantik bir öğle yemeği randevusuna çıktıktan sonra gelir. Fransa, Paris’te bir kaçamakdaydılar ve son gezilerindeki kadar şık görünüyorlardı. Pierce lacivert bir blazer ceket, siyah pantolon, uyumlu spor ayakkabılar ve siyah bir bere giyerken, Keely leopar desenli bir elbise, siyah daireler ve açık ten rengi bir fular gösterdi.

Pierce ve Keely’nin tatlı gezileri nadirdir, ancak birlikte görüldüklerinde her zaman memnun ve aşık görünürler. Çift 2001 yılında evlendi ve aynı zamanda oğlunu paylaştı. Dylan Brosnan26. Pierce’ın rahmetli eşiyle önceki evliliğinden üç çocuğu daha var. cassandra harris. Onlar içerir Christopher Brosnan ve geç Charlotte Brosnanevlilik sırasında evlat edindiği ve Sean Brosnanbirlikte en küçük çocukları olan.

Pierce, baba olmanın yanı sıra bir dededir. Dördüncü torununu Kasım ayında, oğlu Sean erkek bebeği kucakladığında kucakladı. Jaxxon İlyas. Mutlu haberi bir mesajla duyurdu. instagram dahil gönderi sevimli fotoğraflar neşe demetinden. “Jaxxon Elijah Brosnan, 22/11/22 15:06 doğumlu… tüm güzellikler senin olsun sevgili torunum, hoşgeldin. Tebrikler sevgilim Sean, Sanja ve Marley. Barış sizinle olsun” notunda yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/pierce-brosnan-wife-keely-shaye-smith-dinner-son-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir