Pierce Brosnan, Sons Dylan ve Paris ile ‘GQ’ Kapak Hikayesi İçin Poz Verdi – Hollywood Life


Pierce Brosnan, Sons Dylan ve Paris ile 'GQ' Kapak Hikayesi İçin Poz Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Danielle Levitt/GQ

Pierce Brosnan ve oğulları yeni bir hikaye için inanılmaz derecede yakışıklı görünüyordu. GQ, 22 Eylül Perşembe günü yayınlandı. James Bond 69 yaşındaki şap, iki yakışıklı oğlunun arasına oturdu Dilan, 25 ve Paris, 21, hepsinin uyumlu bej kıyafetler giydiği yeni bir fotoğraf için. Üç adam, sahilde tamamen beyaz bir görünüm de dahil olmak üzere eşleşen kıyafetlerle bir dizi fotoğraf için poz verdi. Uyumlu kıyafetlerin yanı sıra, farklı renkte ekose ceketler giydikleri ve Dylan ve Paris’in kürk mantoları salladıkları ve aktörün süslemede kırmızı taşlı siyah bir takım giydiği iki çekim daha vardı.

Pierce Brosnan, Sons Dylan ve Paris ile 'GQ' Kapak Hikayesi İçin Poz Verdi – Hollywood Life
Pierce, oğulları arasında uyumlu kıyafetler içinde oturuyor. (Danielle Levitt/GQ)

Profilde, çocuklar, yaşlı Brosnan’ın arkadaşlarına babasının bir aktör olduğunu söylememesi de dahil olmak üzere, babaları Pierce’a sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu açtılar. Dylan, sokakta babasına gelen hayranların aslında yakın tanıdıklar olduğunu düşündüğünü hatırladı. “Büyürken hep çok arkadaşı olduğunu düşünmüştüm,” dedi. GQ. “İnsanlar sokakta ona gelirdi ve o en iyi adam gibi, bu yüzden herkesle gerçekten uzun süre konuşuyor.”

Oğulları ile hayatları hakkında konuşmalarının yanı sıra Yarın Asla Ölmez Pierce ayrıca çocuklarını oyunculuk kariyerine girmekten caydırmaya çalıştığını, çünkü bu “zor bir iş” olduğunu açıkladı. O, “Taşıması gereken bir haç. Kendini inşa ediyor ve yok ediyorsun.” Makale, 21 Mart’ta 21 yaşına giren Paris’in sörf yapmaktan ve resim yapmaktan hoşlanırken erkek kardeşinin de bir albüm üzerinde çalışan bir müzisyen olması da dahil olmak üzere, çocukların ilgi alanlarından bazılarını ifşa etti.

Pierce Brosnan, Sons Dylan ve Paris ile 'GQ' Kapak Hikayesi İçin Poz Verdi – Hollywood Life
Brosnan ailesi, 2020 Altın Küre’de babalarıyla birlikte poz veriyor. (Rob Latour/Shutterstock)

Dylan ve Paris, Pierce’ın küçük çocuklarıdır. daha büyük bir oğlu vardı Sean ilk karısıyla Cassandra Harris, 1991’de yumurtalık kanseri ile savaştan öldü. Evlendiklerinde, Pierce Cassandra’nın büyük oğlunu da evlat edindi. Christopher ve kızı Charlotte, 2013 yılında yumurtalık kanserinden de vefat etti. Ölümünden üç yıl sonra bir araya geldi. Keeley Shaye Smith, kiminle iki küçük oğlu vardı. Pierce ve Keeley 2001 yılında evlendiler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/pierce-brosnan-sons-dylan-paris-gq-cover-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir