Phoebe Dynevor ve Regé-Jean Page Met Gala 2022’de Bir Araya Geldi: Fotoğraf – Hollywood Life


Phoebe Dynevor ve Regé-Jean Sayfası


Galeriyi görüntüle

Hayranlar, yeni yayınlanan bir fotoğrafa fışkırıyor 2022 Met Gala bu eskiyi gösterir Bridgerton yardımcı yıldızlar Phoebe Dynevor ve Regé-Jean Sayfası birlikte poz vermek. Tatlı anlık görüntüde (görülebilen burada), 27 yaşındaki Phoebe, sol eli sağ omzuna dayayarak 34 yaşındaki Regé-Jean’e yaklaştı. Regé-Jean, oyuncuyu belinden tuttu.

İngiliz aktör, “In America: An Anthology of Fashion” temasını desteklemek için mavi ipek bir gömlek ve siyah pantolonun üzerine gümüş broşla süslenmiş lacivert kadife bir blazer ceket giydi. Ayakkabıları blazeriyle uyumluydu ve koyu mavi bir renge sahipti. Bu arada Phoebe, Louis Vuitton imzalı, baştan sona dantel ve boncuklu kaplamaya sahip siyah şeffaf bir elbise giydi. Saçlarını topladı ve dalgalar halinde şekillendirdi.

Phoebe Dynevor galayla tanıştı
Phoebe Dynevor, New York City’deki 2022 Met Gala’da poz veriyor (Fotoğraf: David Fisher/Matt Baron/Shutterstock)

İç açıcı buluşma, Netflix hitinin ilk sezonunda birbirlerinin aşklarını oynayan ikiliye hayranlarını hayran bıraktı. Bridgerton. “Neden onları tekrar bir araya getirmeye çalışmıyorsunuz?” bir hayran hevesle talep edildi Netflix’in tweetlediği fotoğrafın altında. Bir başkası, “Onlar kesinlikle unutulmaz ve kimyaları yadsınamaz” katma. “Kaia Gerber Lordlar bunun için mi çalıştı!” üçüncü bir destekçi haykırdı. Süper model Kaia Gerber, 20, fotoğrafı çeken kişi olarak görülüyordu. Yine de dördüncü heyecanlı bir hayran yazdı: “Simon, Daphne ve August’u bir aile olarak İstanbul’da görmek güzel olurdu. [season three]. sadece düşünce için bir besindir netflix.”

Regé-Jean rezil bir şekilde ayrıldı Bridgerton Nisan 2021’de ikinci sezonun çekimleri başlamadan önce. Hayranların kalbi bu habere üzülürken, Regé-Jean planın her zaman bu olduğunu açıkladı. “Bu bir sezonluk bir yay” dedi. Çeşitlilik duyuru sırasında. “Bir başlangıcı, ortası, sonu olacak – bize bir yıl verin… [I thought] ‘Bu ilginç’ çünkü o zaman sınırlı bir seri gibi geldi. İçeri giriyorum, üzerime düşeni yapıyorum ve sonra Bridgerton ailesi devam ediyor.” Açık Bridgerton‘ın resmi Instagram duyurusu Regé-Jean, karakteri için şovun yaratıcılarından farklı vizyonlara sahip olduğu için ayrıldığına dair söylentiler olmasına rağmen, ayrılışıyla ilgili kötü bir his olmadığını gösterdi. “

Bu mutlak bir zevk ve ayrıcalıktı!” o yazdı. “Bu aileye katılmak – ekrandaki ve dışındaki oyuncularla, ekibimizle, tüm inanılmaz hayranlarla olan bağlantı, hayal edebileceğim hiçbir şeye benzemiyordu – aşk gerçek ve büyümeye devam edecek.”

Regé-Jean Page gala ile bir araya geldi
Regé-Jean Page 2022 Met Gala’da gülümsüyor (Fotoğraf: David Fisher/Matt Baron/Shutterstock)

2022 Met Gala, Nicola Coughlan ve sezonun iki yeni oyuncusu Simone Ashley’nin de en iyi görünümlerini sallarken görüldüğü gibi, birkaç Bridgerton yıldızının ikonik halısında yürüdüğünü gördü. Met topu en yakın şey olabilir Bridgerton hayranlar Regé-Jean ile tam kadro yeniden bir araya geliyorlar, ancak bu onların ekranda da bir buluşma ummalarını engellemedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/phoebe-dynevor-rege-jean-page-reunite-met-gala-2022-photo/

Yorum yapın