Phoebe Dynevor, Bridgerton 3. Sezon için Geri Dönecek mi? Diyor…


Hazır ol sevgili okur, çünkü tonda tanıdık bir yüz eksik olabilir.

Phoebe DynevorNetflix dizisinde Daphne Bridgerton’ı oynayan Bridgertongeçtiğimiz günlerde dizinin gelecek üçüncü sezonunda yer almayabileceğini ima etti.

Bir röportaj sırasında karakterinin yeni sezonda herhangi bir “heyecan verici dinamikleri” olup olmayacağı sorulduğunda. Ekran Rantı 28 Ocak’ta yayınlanan Phoebe, “Ne yazık ki üçüncü sezonda değil. Potansiyel olarak gelecekte. Ama üçüncü sezon, bir izleyici olarak izleyeceğim için heyecanlıyım.”

E! News, yorum için Netflix’e ulaştı ve yanıt alamadı.

Mayıs 2022’de Bridgerton showrunner Jess Brownell Daphne’nin geleceği soruldu. Yapımcı, “Tüm Bridgerton kardeşlerimizi görmeye devam etmek istiyoruz” dedi. Çeşitlilik. “Bütün ailenin bir arada olduğu o anların, diziyi gerçekten yapan ve hepimizi bir Bridgerton olmak istemeye iten şey olduğunu düşünüyoruz. Yani evet, kesinlikle Daphne, Anthony ve Kate’i göreceksiniz – ne kadar, Henüz tam olarak söylemek istemiyorum ama uyum sağlamalısınız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363062/will-phoebe-dynevor-return-for-lessigreaterbridgertonlessigreater-season-3-she-says…?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir