Phoebe Bridgers’tan Angelina Jolie’ye Söylentiler – Hollywood Life


Paul Mescal


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: JA/Everett Koleksiyonu

  • Paul Mescal, 2020’de ‘Normal People’da göründükten sonra ün kazanan İrlandalı bir aktördür.
  • Paul, 2020’nin ortasından beri Phoebe Bridgers ile birlikte.
  • Hayranlar, Paul ve Phoebe’nin SZA ile yeni bir şarkıda yalnız olduklarını söyledikten sonra ayrılmalarından endişeleniyor.
  • Paul, 2023’ün başında Londra’da Angelina Jolie ile bir araya geldi ve flört spekülasyonlarını ateşledi

Paul MescalBBC’nin dramasında Connell rolünü aldığından beri kariyeri fırladı. Normal insanlar, 26 yaşındaki İrlandalı aktörün aşk hayatı da 2020’de yokuş yukarı bir dönüş yaptı: Amerikalı şarkıcı-söz yazarı ile çıkmaya başladı. Phoebe Köprücüler. Paul daha çok bilinen bir isim haline geldikçe, özel hayatına olan ilgi artmaya başladı. Peki, Paul Mescal kiminle çıktı? 28 yaşındaki Phoebe ile ilişkisi ve hatta çıktığı söylentileri hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin. Angelina Jolie.

Paul Mescal ve Phoebe Bridgers

Paul, Hollywood’da oldukça yeni olduğu ve sosyal medyada pek aktif olmadığı için 2020’den önceki kişisel hayatı hakkında çok az şey biliniyor. twitter 2020’de çünkü o ve “Sidelines” şarkıcısı tam olarak böyle tanıştı. Phoebe izledi Normal insanlar o bahar ve aldı twitter Paul’den ne kadar etkilendiğini itiraf etmek için. “Normal insanları bitirdim ve şimdi üzgünüm ve azgınım oh bekle” diye yazdı. Paul onun tweet’ini gördü ve “Ben resmen öldüm” yanıtını verdi. Paul’ün yorumundan heyecan duyarak, cilveli bir tweet ile yanıt verdi: “hayır, ölme, çok yeteneklisin aha”.

Çift kısa sürede tanıştı ve sadece iki hafta sonra bir Instagram Canlı Yayını düzenlediler. Harikalar Diyarı Dergisi. Canlı oturum, görüntülü arama üzerinden ilk kez buluşmaları olarak hizmet etti ve gülümsemeler ve kızarmalarla dolu 20 dakikalık bir flört oturumuydu. Aslında, bir noktada Paul, Phoebe’ye müziğini sevdiğini söyledi ve Phoebe, “Bu beni utandırıyor” diye yanıt verdi. Ah!

“Motion Sickness” şarkıcısı daha sonra Haziran ayında yaptığı bir sohbette Paul’e “sevimli” dedi. NME ve onu takip ettiğini açıkladı instagram. “Gördüğümde kalbimde küçük bir pıtırtı oldu,” diye fışkırdı. Bir ay sonra İrlanda’da bir kafe aradı. limon ağacı kafe ikilinin yüz yüze görüştüklerini ve birlikte eğlendiklerini iddia etti. Kasım ayına kadar Paul ve Phoebe resmiyet kazandı. Phoebe’ye isim vermeden söyledi. GQ dergi, pandemi sırasında sevgiliye sahip olmanın bir “cankurtaran” olduğunu söyledi. Şöyle açıkladı: “Böylesine çılgın, çılgın bir zamanda dayanacak birine sahip olmak paha biçilmezdi. Gerçekten, onsuz nerede olurdum bilmiyorum.” Sonraki ay, Phoebe ve Paul, eski kişinin müzik videosunda rol aldı. “Kurtarıcı Kompleksi”.

Paul Mescal ve Phoebe Bridgers
Paul Mescal ve Phoebe Bridgers, Kasım 2021’deki LACMA Sanat + Film Galasına geliyor (Fotoğraf: Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu)

Sevimli çift, Kasım 2021’de LACMA Art + Film Gala’da kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktı ve Aralık 2021’de Instagram’da resmiyet kazandı. Mayıs’ta Met Gala kırmızı halısında birlikte yürüdükleri için 2022’de de güçlenecek gibi görünüyorlardı. ve Paul, haziran ayında şarkıcının “Sidelines” klibinde yer aldı. Paul ve Phoebe de sonbaharda olabildiğince mutluydular, çünkü Phoebe, Paul’ün paylaştığı Instagram fotoğraflarını Eylül 2020’de çektiğini açıkladı (görülüyor) burada). Enstantaneler Phoebe’nin setindendi ve 1975adlı müzik videosu için “Sana aşığım”.

Ancak hayranlar oldu çiftin durumu hakkında endişeli Phoebe bir mısra söylediğinde SZA‘ın Aralık 2022’de yayınlanan “Ghost in the Machine” adlı şarkısı. şarkı söyler. “Ludlow’da sana bağırmak/Bedavaya senindim.” Daha sonra mısrasında “havaalanı barında veya otel lobisinde” yalnız kalmaktan bahsediyor. ile Aralık 2022 röportajına göre sözler, şarkının yayınlanmasından sadece haftalar önce yazılmıştı. NME. Phoebe ve Paul bu yazının yazıldığı sırada bir ayrılıktan bahsetmediler ve fotoğrafları hala şarkıcının Instagram sayfasında görünüyor.

Paul Mescal ve Angelina Jolie

Paul Mescal ve Angelina Jolie
Paul Mescal ve Angelina Jolie, Ocak 2023’te Londra’da bir kafede tanıştıklarında aşk dedikodularına yol açtı (Fotoğraf: Priscilla Grant/Everett Collection/Gennaro Leonardi/Pacific Press/Shutterstock)

47 yaşındaki Angelina Jolie, kendisinin ve Phoebe’nin ayrılık söylentilerinin ortasında Paul Mescal ile Londra’da kahve içmek için buluştuğu sırada fotoğraflandığında hayranlar yere serildi. Bununla birlikte, Paul’e yakın bir içeriden biri, tüm flört söylentilerini hızla kapattı. bu Zararlı aktris “ondan sonra Paul ile tanışmak istedi ve Shiloh oyununu izlemekten zevk alan, [A Streetcar Named Desire]dedi kişi Biz Haftalık Ocak ortasında. Kaynağa göre Angie’nin 16 yaşındaki kızı Shiloh, Paul ile tanışmayı “sevdi” ve gezi “arkadaşça bir kahveydi ve bundan başka bir şey değildi”.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/paul-mescal-girlfriend-5014777/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir