Phineas ve Ferb, 40 Bölüm İçin Disney’e Dönüyor


İyi bir ornitorenk tutamazsın.

disney yeniden yatırım yapma kararını resmen verdi. Phineas ve Ferb.

House of Mouse, 13 Ocak’ta hayranların favorisi olan animasyon komedinin orijinal yaratıcısıyla birlikte 40 yeni bölümle geri döneceğini duyurdu. Dan Povenmire tekrar sorumlu.

Doofenshmirtz karakterini de seslendiren Povenmire, yenileme haberini içten bir ifadeyle kutladı. “Bütün bir çocuk ve ebeveyn kuşağının 2014’ün karakterlerini ve mizahını nasıl benimsediğini görmek kariyerimin en büyük zevkiydi. Phineas ve Ferb“Onlar ve yepyeni bir nesil için gösteriye geri dönmeyi dört gözle bekliyorum.”

Anlaşma Disney Branded Television ile yapıldı, yani çizgi filmin yeni yinelemesi Disney Channel, Disney+, Disney Junior veya Disney XD’de herhangi bir yerde yayınlanabilir. Phineas ve Ferb 2007’deki ilk çıkışından bu yana dört sezon boyunca 129 bölümün yanı sıra birden fazla özel film ve iki film yayınladı.Phineas ve Ferb Filmi: 2. Boyutun Ötesinde 2011’de ve daha yakın zamanda 2020’lerde Phineas ve Ferb Filmi: Evrene Karşı Candace.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361429/lessigreaterphineas-and-ferblessigreater-returning-to-disney-with-40-all-new-episodes?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir