Phaedra Parks & Tamra Judge, RHUGT 2. Sezon Dramasında Her Şeyi Döktü


Sarhoş partiler, ölülerin ziyaretleri ve bir sürü dram? Bir vahşi için hazır olun Gerçek Ev Kadınları Ultimate Girls Gezisi ikinci sezon!

gerçek ev kadınları şaplar ve RHUGT yardımcı yıldızlar tamra yargıç ve Phaedra Parkları söz veriyorum hayranları oldukça yolculuk için tavuskuşu dizinin ikinci sezonu 23 Haziran’da başlıyor. Tamra ve Phaedra’ya eski ev kadınları da katılacak Vicki Gunvalson, jill zarin, Eva Marcille, Brandi Glanville ve taylor armstrong bir haftalık maskaralık için Dorinda’nın KarmaşasıBerkshires malikanesi, Bluestone Malikanesi.

Yolculuktan önce Tamra, geçmiş sosyal medya davaları nedeniyle “Brandi’den korktuğunu” itiraf etti, ancak ikisi sonunda ortak bir zemin buldu.

Eski “İşleri oldukça hızlı hallediyoruz” Orange County’nin Gerçek Ev Kadınları yıldız söyledi E! Sadece haberler. “İlk bölümde konuşuruz, oturur, konuşuruz ve birbirimizden hoşlanmaya karar veririz… İlerleme yolunda bazı aksaklıklar yaşıyoruz, ancak çoğunlukla üzerinde çalışıyoruz ve sonlara doğru birlikte çok eğlenceli.”

Ancak, Tamra’ya göre Brandi, evdeki “kesinlikle bazı insanları sarsıyor”.

Tamra gülerek, “Birini ağlattı mı hatırlamıyorum,” dedi. “Çok fazla alkol vardı. Hafıza biraz sisli.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335200/real-housewives-ultimate-girls-trip-s-phaedra-parks-tamra-judge-spill-on-naked-parties-ghosts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel