Peter’a Ne Oldu Açıklandı – Hollywood Life


David Giuntoli


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Anna’nın bir sırrı var ama Sophie bunu saklayabilecek mi? 11 Mayıs bölümünün sonunda Bir Milyon Küçük ŞeyKai, Sophie’ye Anna’nın öldüğü gece Peter’ın evine girerken gördüğünü açıkladı. 18 Mayıs’ta yayınlanacak 4. sezon finali öncesinde, HollywoodYaşam yönetici yapımcılarla ÖZEL konuştu DJ Nash ve Terence Coli Sophie’nin Anna hakkında öğrendiği bilgilerle ne yapacağı hakkında.

Terrence, “Bence çok açık olan şey, Anna’nın birkaç bölüm önce ona Peter’a olanlarla bir ilgisi olup olmadığını, daha fazlasını bilip bilmediğini soran Eddie’ye karşı tamamen dürüst olmadığıydı,” dedi. HollywoodYaşam. “Açıkçası, bir şey saklıyor. Sanırım eninde sonunda Sophie’nin sadakatinin Eddie’ye bağlı olduğunu biliyoruz. Anna’yı ne kadar önemsediğini bildiği için bir ikilem içinde.”

Erin Karpluk
Anna rolünde Erin Karpluk. (ABC)

DJ, “Bence bu, Peter’ın bu arkadaş grubuna ne kadar zarar vermeye devam ettiğini gösteriyor. Belli ki Sophie, yaşadığı onca şeyden sonra şimdi başka bir şey yaşamak zorunda, bu da Eddie’ye sonunda bulduğu mutluluğu incitebilecek bilgileri getirmem gerektiği. Ayıklığının o kadar uzun olmadığını ve böyle bir sarsıntının olmadığını biliyoruz, Sophie’nin yapması gereken çok zor bir şey. Bence finalde o gece Peter’ın başına gelenler hakkındaki gerçek ortaya çıkacak.

DJ daha önce 4. sezonun “en büyük uçurum” ile biteceğini söylemişti. HollywoodYaşam yaklaşan uçurum hakkında takip etti ve DJ şunu kaydetti: Bir Milyon Küçük Şey her zaman birden fazla eğri topu olacak.

“Bence tarihsel olarak finalde bir şeyler yapma şeklimiz, Eddie’nin sadece ona bir araba çarptığını öğrenmek için mi içki içeceğini merak etmek mi yoksa bunun Sophie’nin istediğini söyleme cesaretine sahip olmasıyla mı ilgili olduğunu düşünmek mi? sadece Gary’nin gelip Peter’ın kafasına bir çanta koyduğunu görmek için bir podcast’te söyleyin. Bence bu durumda, bir kez daha finalimizde keşfetmeyi umduğunuz çok şey var ve ardından, anlamadığınız büyük bir kart çevirme var” dedi.

Katherine ve Greta kısa süre önce ilişkilerinde büyük bir darbe aldı. Greta, Katherine Shanice’i öptükten sonra ara vermek istedi ve Shanice’e bir kız arkadaşı olduğunu söylemedi. Kartlarda uzlaşma var mı?

Allison Miller
Maggie ve Gary rolünde Allison Miller ve James Roday Rodriguez. (ABC)

“Sanırım gördüğümüz şey, Katherine’in meydan okuma üzerine meydan okuma ile karşılaştığını 3 sezon boyunca izledik ve kesinlikle Grace Parkı DJ, yürek parçalayıcı durumlarda ve insanlığının parladığını gören bir aktör olarak” dedi. “Bence Katherine’i sonunda hayatının aşkı olabilecek kişiyi bulduğunu hissettiği yere koy ve şimdi soru şu: Yanlış adımları her şeye mal oldu mu, yoksa hala bir şans var mı?”

Terrence, “Katherine ve Eddie’yi biraz rol değiştirme durumuna sokmanın gerçekten eğlenceli olduğunu kaydetti. Katherine, Greta’dan gerçeği gizlemek, Eddie ile birlikteyken her zaman olduğu gibi ilişkisinde bazı komplikasyonlara yol açmıştır. Aynı şekilde, Eddie’nin hayatındaki kişinin ona tüm gerçeği söylemeyebileceğini öğreniyoruz. Onu Katherine’in tarafına koymak, romantik karışıklıklarda rollerin nasıl biraz tersine döndüğüne bakmanın çok kasıtlı bir yolu oldu.” Bir Milyon Küçük Şey 2023’te 5. sezon için geri dönecek.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/18/a-million-little-things-finale-what-happened-peter-season-4-spoilers/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir