Peter Madrigal, James Kennedy’nin Reunion: Exclusive’de Kavgaya Girdiğini Söyledi – Hollywood Life


peter madrigal


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Arlene Richie/Chelsea Lauren/Shutterstock

peter madrigal değildi Vanderpump Kuralları 23 Mart’ta birleşme, ancak neler olduğuna dair söylentiler hakkında bazı düşünceleri var. Eski yıldız Jax Taylor daha önce ima etti Tom Schwartz Ve Tom Sandoval içine girdi “dövüş” buluşmada, ama Peter öyle olduğunu düşünüyor James Kennedy iddia edilen kavgaya kim karıştı. “Neredeyse bir kavga çıktığını duydum. Sanırım James ve bir başkasıydı,” dedi Peter. son bölüm ile ilgili HollywoodYaşamı‘S Puh-Lease’e Dikkat! dijital ses dosyası. SUR yöneticisi, daha önce nişanlı olan James’in kendisini “şaşırtmayacağı”nı söyledi. Raquel Leviss – toplantıda biriyle ilişkiye girdi.

Peter podcast’te “Şahsen James’in işin içinde olduğunu düşünüyorum,” diye yineledi. “Çünkü bir düşünün – o da bu şeyden etkileniyor. Tıpkı benim kullanıldığım gibi o da kullanılmıştı. Onların küçük aldatma skandalını örtbas etmeye alışkındım,” diye ekledi Peter. “Bu devasa oyunda kullanılan piyonlardan biriydim. Bu gayrimeşru ilişkide.”

peter madrigal
Peter Madrigal; James Kennedy (Fotoğraf: Arlene Richie/Chelsea Lauren/Shutterstock)

Peter, Raquel ve Tom Sandoval’ın Tom’un uzun süredir kız arkadaşının haberi olmadan aylarca süren ilişkisi “Skandoval” hakkında konuşmak için podcast’e geldi. Ariana Madix. Peter, Raquel’i (gerçek adı Rachel) ve Tom eylemlerinden dolayı ve Raquel’i sezon başında onunla kısa bir süre çıkarak onu karmaşanın içine sürüklemekle suçladı. Peter, skandalın ardından Instagram’da Tom ve Raquel’i takip etmeyi bıraktığını bize doğruladı.

İlişki açığa çıktığından beri, Peter onunla temasa geçti. Şeana ShayScheana’nın ilişkiyi öğrendiğinde rol arkadaşıyla fiziksel temasa geçtiği iddia edildikten sonra Raquel’den uzaklaştırma emriyle vurulan . Peter, yeniden birleşme filmi çekildikten sonra reddedilen uzaklaştırma kararının “biraz fazla abartılı” olduğunu düşünüyor ve Ariana’nın Raquel’e sırtını döndüğü için açıkça Scheana’yı destekliyor. Peter, “Yani, eğer bunu öğrenirsem ve etkilenen en iyi arkadaşım olsaydı, muhtemelen ben de birini süslemek isterdim,” dedi Peter. “Yani sanırım yasaklama emri iyi bir hareket,” diye ekledi gülerek.

Tom ve Raquel’in ilişkisine gelince, Peter, TomTom sahibinin tıpkı Ariana’ya yaptığı gibi “muhtemelen onu aldatacağını” düşünüyor. Peter ayrıca, iddia etseler bile ikisinin birbirlerine aşık olduğunu düşünmez. Peter, “Rachel’la sevişirken Ariana ile hâlâ ilişkisi var ve sonra ona aşık olduğunu iddia ediyor,” dedi Peter. “Sanki, bu biraz ani oldu.”

Peter’ın tam röportajı Puh-lease’e Dikkat Edin podcast şu anda kullanılabilir Apple Podcast’leri Ve spotify. Peter, Raquel ve Tom’un ilişkisinin ne zaman başladığını, Tom Schwartz’ın bundan haberi olup olmadığını ve çok daha fazlasını anlatıyor!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/vanderpump-rules-peter-madrigal-james-kennedy-involved-brawl-reunion-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir