Pete Davidson’ın Kim Kardashian’ın Çocuklarıyla İlişkisi Ortaya Çıktı – Hollywood Life


Kaynaklar HL’ye, ‘SNL’ yıldızının Kuzey Batı ile asılı olarak görülmesinin ardından Pete Davidson’ın Kim Kardashian’ın çocuklarıyla daha da yakınlaştığını söylüyor.

Rağmen kim Kardashian ve Pete Davidson sadece birkaç aydır çıkıyorlar, SNL 28 yaşındaki şap, realite yıldızının çocuklarıyla çok “rahat” oluyor. Çifte yakın birkaç kaynak ÖZEL OLARAK konuştu HollywoodYaşam ve komedyen kız arkadaşının en büyük kızıyla takıldığını gördükten sonra Pete’in Kim’in çocuklarıyla ilişkisi hakkında bir güncelleme paylaştı, Kuzey Batıilk kez 3 Nisan’da.

“Bu Pete’in Kim’in çocuklarıyla ilk takılışı değil ve kesinlikle son olmayacak. 41 yaşındaki bir yetkili, ilk çıkmaya başladıklarında, Pete’in çocuklarına karşı nasıl davranacağı konusunda ne beklemesi gerektiğinden emin değildi” dedi. Kardashians ile tutmak eski sevgilisiyle dört çocuğu paylaşan yıldız Kanye Batı44; Kuzey8, Aziz6, Chicago4 ve mezmur2.

Pete Davidson Kim Kardashian'ın çocukları
Pete Davidson, Kim Kardashian’ın çocuklarına daha da yakınlaşıyor. (MEGA)

Kaynak, “Kim, dört çocuğun herkes için çok şey olabileceğini biliyor, özellikle de kendi çocuğu olmayan biri için” diye devam etti. “Ama Pete gerçekten büyük bir çocuk, bu yüzden çocuklar konusunda tamamen doğal ve bu Kim için büyük bir rahatlama oldu. Artı, Pete bir gün kendi çocuklarını istemekten bahsetmişti, yani bu onun rahatsız olduğu ya da garip olduğu bir şey değil. Onlara gerçekten bağlanıyor ve Kim, çocuklarının onun yanında ne kadar mutlu olduğunu görmeyi çok seviyor.”

A-listers’a yakın başka bir arkadaş, “Kim ve Pete birbirlerini seviyorlar ve işler o kadar iyi gidiyor ki Kim, çocuklarını tanıdığını ve çocuklarının olumlu yanıt verdiğini seviyor. Bu bir süreç ve Kim, Pete’in buna hazır olduğunu biliyor ve Pete, birbirlerine aşık oldukları ve aşık oldukları için bunu yapmaktan mutluluk duyuyor.”
Pete Davidson Kim Kardashian'ın çocukları
Kim Kardashian, eski Kanye West ile dört çocuğu paylaşıyor (SplashNews)
Bir kaynak, ikilinin Kim’in güvenlikli mahallesinde sevimli pembe bir Moke arabasında keyifli bir gezintiye çıkarken fotoğraflanmasından sonra Pete ve North’un ilişkisi hakkında biraz fikir verdi. “Pete, Kuzey ile yakınlaştı çünkü o en en büyüğü ve Kim’in çocukları olan birine onsuz güvenmesi büyük bir şey. enyeniden,” üçüncü bir içeriden açıkladı. “Pete, North’la arası çok iyi ve onu çok komik buluyor. North, annesi mutlu olduğunda mutlu oluyor ve Pete’in onu fazlasıyla mutlu ettiğini biliyor.”
“Pete şurada kalıyor enevde kalmak yerine genellikle son zamanlarda en otel ve o gerçekten ailesine iyi uyum sağlamaya başlıyor. Şimdiye kadar Kim, Kanye’den Pete ve North’un birlikte görüldüğünü duymadı, ancak mecbur kaldığında bununla başa çıkacak. Kim ve Kanye Şubat 2021’de ayrıldıklarını açıkladıktan sonra, SKIMS kurucusu o yılın Ekim ayında Pete ile bağlantı kurdu. Birkaç ay sonra Yeni Yılı kutlamak için Bahamalar’da güneşlenirken görüldüler ve o zamandan beri aşkları ısınmaya devam etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/pete-davidson-relationship-kim-kardashian-kids/

Yorum yapın