Pete Davidson’ın Jasmine & Aladdin Tattoo Tribute’u Kim Kardashian’a Bakın


bir tane daha görmek istiyorum Pete Davidsondövme haraç kim Kardashian? Dileğinizin kabul edildiğini düşünün.

bu kardashianlar star, 11 Temmuz’da Instagram’a çiftin bir dizi fotoğrafını yayınladı ve kartal gözlü hayranlar bunu fark etti. Cumartesi gecesi canlı alum’un köprücük kemiğinde ortasında bir sonsuzluk işareti olan “Yasemin” ve “Aladdin” isimlerinin dövmesi var.

Bir takipçisi “JASMINE X ALADDIN DÖVME” yazdı. Bir tane daha ekledi, “En tatlısı değil mi?!? Kelebeklerim var. Kahretsin Pete.”

Kim ve Pete karakterleri bir dizide oynadılar. SNL Ekim ayında gösteriye ev sahipliği yaptığında skeç. Bu skeç sırasında ilk öpücüklerini paylaştılar.

Kim, bir bölümü sırasında “Sahnede öpüştüğümüzde, sadece bir histi” dedi. Kardashianlar. “Ve ben de ‘Oh s-t, belki sadece farklı bir şey denemeliyim’ dedim.”

Pete partiden sonra gelmeyince Kim bir SNL yapımcısından numarasını istedi.

SKIMS patronu, “Ona mesaj atıyorum,” diye devam etti. “Aman tanrım, onunla bir ilişkim olacak” diye düşünmedim bile. Ben sadece ‘BDE’yi duydum, oraya gitmem gerek’ diye düşünüyordum.… Ben sadece temelde DTF’dim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337617/see-pete-davidson-s-jasmine-and-aladdin-tattoo-tribute-to-kim-kardashian?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir