Pete Davidson’ın Annesi Amy, Kim Kardashian’ın Oğlu İçin ‘Mükemmel’ Olduğunu Düşünüyor – Hollywood Life


kim Kardashian erkek arkadaşı için en büyük kayınvalidesi vibes oldu Pete DavidsonAnneler Günü’nde annesine, duyduklarımızı göndermek “en güzel çiçek aranjmanı” idi. Dahası, kaynağımız Pete’in annesine ne kadar “dokunduğunu” ortaya çıkardı. Amy Davidsonjest ve “Kim’e kesinlikle taptığı”ydı.

Kardashian’lara yakın bir kaynak, Amy’nin yalnızca bir kadının Pete’e nasıl davrandığını umursadığını ve hiç kimsenin oğluna bu kadar çok davrandığını görmediğini açıkladı: “Oğlu için mükemmel olduğunu ve ününü veya parasını umursadığını düşünmüyor” sevgi ve saygı.”

Pete Davidson, Kim Kardashian
Pete Davidson ve Kim Kardashian, Beyaz Saray muhabirinin akşam yemeğinde (AFF-ABD/Shutterstock).

Kim’in hediyesi, kendisine yapılan jest ile aynıydı. o anne, Kris JennerKris’in yakın tarihli bir Instagram hikayesinde gösterdiği Pete’den.

“Teşekkürler #petedavidson!!! Seni seviyorum” diyen Kris, Pazar günü Anneler Günü’nde pembe ve turuncu çiçeklerden oluşan muhteşem bir buketi gösteren bir gönderiye yazdı. Görünüşe göre Kim’in erkek arkadaşı, annesinin onayını alma testini geçmiş!

Tatlı hediye, ünlü çift için birkaç kırmızı halı çıkışından sonra geldi, geçen sonbaharda çıkmaya başlayan çift için bir çeşit çıkma. Her zamankinden daha fazla aşık göründükleri için, birçok kişi ikilinin yakın gelecekte koridordan aşağı inme olasılığını merak etti. son bir bölümünde Kardashianlarablasını not alırken Kourtney Kardashiangelen teklif Travis BarkerKim hala “inandığını” kaydetti.[s] aşık,” ekleyerek, “[H]Neyse ki, benim için sadece bir düğün daha olacak. Dördüncü kez çekicilik!”

Bir KarJenner kaynağının söylediği gibi, Kim ve Pete evliliği fikrini göz önünde bulundurarak, Kris gemide görünüyor. HollywoodYaşam ÖZEL geçen ay. Kaynak, “Kris, Pete’e kesinlikle tapıyor ve o, Kim’in hayatına girdiği için çok müteşekkir” dedi. “Kris, Kim’in Pete ile ne kadar mutlu olduğunu görüyor, bu yüzden kesinlikle Kris’in kutsamasına sahipler.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/11/pete-davidson-mom-amy-feelings-kim-kardashian/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir