Pete Davidson ve Olivia O’Brien Metin Üzerinden Ayrıldıklarını İddia Ediyor – Hollywood Life


Olivia O'Brien


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ShotbyNYP / BACKGRID

Pete Davidson yüksek profilli kız arkadaş sıkıntısı çekmedi ve şimdi onlardan biri mesaj yoluyla ondan ayrıldığını söylüyor – halka açılmadan hemen önce Bridgerton güzellik Phoebe Dynevor! Şarkıcı Olivia O’Brien hakkında iddialarda bulundu Dave Portnoy, Josh Richards ve Brianna Chickenfry ile BFF’ler dijital ses dosyası. Onun yorumları 29 Haziran Çarşamba akşamı ekrana geldi. Röportaj sırasında, Pete ile 2020’nin sonlarına kadar çıktığını, o zaman sadece bir şeyleri kesmek için mesaj attığını ve ona zaten başka biriyle devam ettiğini bildirdiğini söyledi.

Olivia O'Brien
Olivia O’Brien (ShotbyNYP / BACKGRID)

Ev sahiplerine “Bana mesaj attı ve ‘Başka biriyle görüşüyorum’ gibiydi” dedi. “Yani, yapamam.” Sıcak ve ağır ilişkilerine rağmen Phoebe ve Pete, 2021 Ağustos’unda ayrıldıklarını doğrulayana kadar sadece altı ay sürdü. Bir kaynak anlattı HollywoodYaşam ÖZELLİKLE, yoğun çalışma programları ve kaçınılmaz mesafe, tomurcuklanan ilişkilerinin önüne geçtiğinde.

Kaynak, “Pete ve Phoebe, mesafenin kalbi daha da sevmeyip unutturduğu bir durumdalar” dedi. HL Ağustos 2021’de. “Kendi işleri üzerinde çalışıyor ve o da aynısını yapıyor. [Plus]ile birlikte [the] pandemi [affecting people] etrafta dolaşırken, sahip oldukları tüm eğlenceler arasında bir güçlük oldu. ”

Her iki durumda da hiçbir kötü niyet taşımadığını söyleyen Olivia için her şey aynıydı. Staten Adası Kralı yıldız. “O ateşli ve gerçekten komik” dedi. “Ve o gerçekten çok tatlı. Gerçekten çok tatlı bir adam.” Ancak bunların hiçbiri Pete için bir temsilci ile iyi oturmadı. “Bunda hiçbir gerçek yok – onlar arkadaştı ve bir kez takıldılar” dediler. Bize Haftalık 30 Haziran’da yayınlanan bir bildiride.

Pete Davidson
Pete Davidson, 5 Mart 2020’de New York’ta Hulu’nun ‘Big Time Adolescence’ galasında. (Deklanşör)

Ne olursa olsun, Pete, Phoebe’nin ilerlemesiyle kaçtıktan sonra bir kez daha çok az zaman harcadı. Ekim ayına kadar Pete, gerçeklik ikonu ve SKIMS kurucusuyla çıkıyordu kim Kardashianve Kasım ayına kadar resmiydiler. Ve ayrı bir kaynağa göre, görünüşe göre komedyene Olivia ile aynı nedenden dolayı ilgi duyuyor. “Kaynak, Kim’in şu anda hayatında gerçekten gülmeye ihtiyacı var ve Pete’e karşı inanılmaz güçlü hisleri var” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL Kasım yorumlarında.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/pete-davidson-olivia-o-brien-broke-up-over-text/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir