Pete Davidson ve Emily Ratajkowski Friendsgiving’e Birlikte Katılıyor – Hollywood Life


Pete Davidson ve Emily Ratajkowski Friendsgiving'e Birlikte Katılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

pete davidson ve Emily Ratajkowski şimdiden tatilleri birlikte geçiriyorlar! Evliliklerinin ardından aşk yaşadıkları konuşulan çift Cumartesi gecesi canlı komedyenin yakın zamanda ayrılması kim Kardashianarkadaşlarıyla erken bir Şükran Günü’nün tadını çıkardı. Altıncı Sayfa. Çıkış bildirdi Selby Drummond.

Pete Davidson ve Emily Ratajkowski Friendsgiving'e Birlikte Katılıyor – Hollywood Life
Pete Davidson ve Emily Ratajkowski’nin birlikte bir Dostluk Günü düzenlediği bildirildi. (Sahne)

Oyuncu ve süper modelin bir eşya olduğu söylentisinden kısa bir süre sonra, çift birlikte görüldü. Pete’in doğum gününde New York City’deki dairesinin hemen dışında asılıyken bile çekildiler. Emily, Kim tarafından yayınlanan ve Pete’in eski sevgilisine açıkça desteğini gösteren bir fotoğrafı da beğendi. makyaj kralı ve Staten Adası’nın Kralı Kim’in rapçi ile boşandığı sırada halka açık aşklarıyla yaklaşık dokuz aylık şap Kanye Batı. Kim ve Pete, Ağustos ayında kendi yollarına gittiler.

Bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı, ancak, Kim’in ikisinin çıkmasıyla ilgili bir sorunu olmadığını. “Kim, Emily’yi bir süredir tanıyor ve birbirleriyle çıkmalarını onaylıyor” dediler. “Bunun sevimli olduğunu düşünüyor ve onun hızına ve onunla aynı dalga boyuna sahip birini bulduğu için haklı olarak mutlu. Aynı şehirde yaşıyorlar, yaşları yakın ve her ikisinin de bahsettiği fotoğraf çekimi de dahil olmak üzere birçok projede birlikte çalıştılar. Tıpkı kendisi gibi New York City sahnesine yoğun bir şekilde dalmış durumda. Pek çok aynı insanı tanıyorlar ve aynı kalabalığın içinde koşuyorlar, bu yüzden Kim birbirleri için iyi bir eş olduklarını düşünüyor.”

Emily, Pete’in kolunda tuttuğu yüksek profilli uzun bir kadın dizisinin en son üyesidir. Flört geçmişi şunları içerir: Kate Beckinsaleeski nişanlı Ariana Grande, Kaia Gerber, Phoebe Dynevor ve Larry Davidkızı cazzie david… yanı sıra Kim K. Emily’ye gelince, model evli idi. Sebastian Bear-McClard ancak Eylül 2022’de boşanma davası açtı. 21 aylık bir oğlu var. Sylvester.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/pete-davidson-emily-ratajkowski-friendsgiving/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir