Pete Davidson ve Chase Sui, Hokey Maçında Tatlı Bir Şekilde Ellerini Tutuyor


New York’tan canlı, bu pete davidson Ve Sui Wonders’ı kovalayın romantik hedeflere hizmet etmek.

bu Cumartesi gecesi canlı şap onun ile el ele fotoğraflandı Bedenler Bedenler Bedenler 10 Şubat’ta New York City’deki Madison Square Garden’da Seattle Kraken’e karşı oynayan New York Rangers’a tezahürat yaparken yardımcı yıldız, oyuncular birlikte tatilde büyük PDA gösterdikten üç hafta sonra.

Rangers’ın 6-3’lük skorla kazandığı hokey maçında, 26 yaşındaki Wonders siyah bir ceket ve uyumlu bir beyzbol şapkası giyerken, 29 yaşındaki Pete gri kapşonlu, siyah kirpi yeleği ve zaman zaman siyah bir atlet giymişti. yüz maskesi.

Bir gün sonra, Staten Adası’nın Kralı aktör, tasarımcının 2023 sonbahar moda şovuna katılırken benzer bir kıyafet giymişti. Anna Sui, Chase’in teyzesi, New York Moda Haftası’nın ikinci gününde. bu Nesil aktris Pete ile görülmedi.

İkili, ilişkilerinin durumu hakkında yorum yapmadı. Pete ve Chase ilk olarak Ocak ayında, Pete’in memleketi New York City’deki bir restoranda fotoğraflandıklarında flört söylentilerini ateşledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364687/pete-davidson-and-chase-sui-wonders-sweetly-hold-hands-at-hockey-game?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir