Pete Davidson ve Chase Sui, Hawaii Kaçamağında Öpüşmeyi Merak Etti – Hollywood Life


Pete Davidson ve Chase Sui, Hawaii Kaçamağında Öpüşmeyi Merak Etti - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Lauren Menowitiz/Shutterstock

Ocak, Hawaii’ye tropikal bir tatil için mükemmel bir zamandır. pete davidson ve Sui Wonders’ı kovalayın hafta sonu kaçamakları sırasında su kenarında rahatlarken öpüşürken görüldüler. Yeni fotoğraflarda çift okyanusta bir süre sonra öpüşürken görüntülendi. burada görebileceğinizüzerinden Sayfa Altı. bu Bedenler Bedenler Bedenler Yardımcı yıldızların kısa bir yüzmeye gittiklerinde çok şefkatli oldukları görüldü.

Takip etmek, 26, 29 yaşındaki Pete ile yakınlaştılar, kısa bir yüzmeye gittiler ve ardından su kenarındaki bazı şezlonglarda rahatladılar. bu Cumartesi gecesi canlı Şap, okyanustaymış gibi kız arkadaşına kollarını doladı. Üzerinde kırmızı çiçek desenli renkli mavi ve yeşil bir mayo ve siyah bir beyzbol şapkası giymişti, Chase ise yeşil bir bikiniyle hayrete düşürdü. Onlar kurulanırken, şezlongda öpüşürken, Chase mavi bir havluyla örtüldü ve Pete açık mavi düğmeli bir gömlek giydi.

Pete Davidson ve Chase Sui, Hawaii Kaçamağında Öpüşmeyi Merak Etti - Hollywood Life
Pete ve Chase, birlikte bir Rangers maçında görülür. (Lauren Menowitiz/Shutterstock)

Pete ve Chase, New York’ta birkaç farklı durumda ilk kez bir araya geldiklerinde aşk dedikodularını ateşledi. Kısa bir süre sonra aşk dedikoduları başladı. Staten Adası’nın Kralı yıldızın modelle kısa süreli kaçamağı Emily Ratajkowski Aralık ayında sona erdi. Komedyen ve modelin ayrılmasından sonra, komedyene yakın bir kaynak ortaya çıktı. HollywoodYaşamı sadece iyi olduğunu söyledi. “Pete, Emily ile hala arkadaş, ancak aralarındaki işler hiçbir zaman o kadar ciddi olmadı, bu yüzden bölünmeyi gayet iyi idare ediyor,” dediler. “Başlangıçta hiçbir zaman kararlı bir ilişki içinde olmadılar, bu yüzden aralarında düşmanlık yok.”

Pete ve Chase, 2022 komedi korku filminde rol aldı Bedenler Bedenler Bedenler, Mart 2022’de yayınlandı. Pete, Emily ile görüldükten kısa bir süre sonra, birkaç kez Chase ile birlikte görüldü ve bu, iki aktör hakkında tatile gitmeden önce bir dizi aşk söylentisine yol açtı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/pete-davidson-chase-sui-wonders-kiss-hawaii-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir