Pete Davidson ve Chase Sui Aşk Söylentileri Arasında Yürüyüşe Çıkıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Pete Davidson ve Chase Sui Aşk Söylentileri Arasında Yürüyüşe Çıkıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Lauren Menowitiz/Shutterstock

pete davidson29 ve Sui Wonders’ı kovalayın, 26, Cuma gecesi başka bir geziyle daha fazla aşk dedikodusunu körükledi. Korku-komedi filminde rol alan komedyen ve oyuncu Bedenler Bedenler Bedenlergeçen sene, fotoğraflandı New York City, NY’da siyah bir SUV’un yanında bir ara sokakta takılıyorum. Alanda dolaşırken rahat ve mutlu görünüyorlardı ve onları takip eden kameralara pek dikkat etmiyorlardı.

Chase, beyaz ve siyah desenli bir atkı ile siyah bir ceket, koyu desenli pantolon ve siyah topuklu ayakkabılar giymişti. Saçlarını toplamıştı ve bir noktada telefonunu tutarken bir omzunun üzerinden mavi bir çanta taşıyordu. Ayrıca rüzgar buklelerini savururken güzel makyajını da sergiledi.

Pete Davidson, Chase Sui Harikaları
Pete ve Chase önceki bir gezi sırasında. (Lauren Menowitiz/Shutterstock)

Pete ve Chase’in son gezileri, bir NYC restoranında köşedeki bir masada yan yana sarılmış halde görüldüklerinden sadece birkaç gün sonra gerçekleşir. Ayrıca Aralık ayında bir hokey maçında ve NYC’deki dairesinin dışında birlikte eğlenirken görüldüler. İkisi de bir ilişkiyi doğrulamamış olsa da, görünüşe göre ikisi birlikte mümkün olduğunca çok zaman geçiriyor ve aynı zamanda bunu düşük anahtar tutmaya çalışıyor.

Pete’in Chase ile bağlantısının ne kadar ciddi olduğu belli değil ama buluşmalarından önce bir modelle görüldü. Emily Ratajkowski. İkili, saha kenarında otururken görüntülendi. New York Knicks’i oyun Kasım ayında ve diğer tarihlerde bir ilişki söylentileri ivme kazandıkça. Bir kaynak bize Aralık ortasına kadar “daha ciddi” hale geldiklerini söylese de, ayın sonundan önce iki yol ayrılmış gibi görünüyordu ve Pete, Chase ile kaliteli zaman geçirerek yoluna devam etmişti.

Pete Davidson, Chase Sui Harikaları
Pete ve Chase bir spor maçında gülümser. (Lauren Menowitiz/Shutterstock)

Ancak Emily veya Chase’den önce, eski Cumartesi gecesi canlı oyuncu kadrosu, dokuz aylık bir romantizme dahil oldu. kim Kardashian. İkisi, gösteriye ev sahipliği yaptığında tanıştı ve hemen ardından çıkmaya başladı. Röportajlarda ve Hulu’da birbirlerinin üzerine fışkırdılar. Kardashians birHatta ayrılmadan önce MET Gala’ya birlikte katıldık.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/14/pete-davidson-chase-sui-wonders-walk-romance-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir