Pete Davidson, Son SNL Eskizinde Kanye West ve Ariana Grande’ye Referans Verdi


Ama Pete tek değil SNL 47. sezon finalinde veda eden oyuncu kadrosu. Yardımsever Bryant ve Kyle Mooney yaptığı gibi son selamlarını da aldı Kate McKinnonşovun soğuk açılışı için en sevilen karakterlerinden biri olan Bayan Rafferty’yi yeniden canlandırdı.

2015’ten beri Kate’in karakteri Bayan Rafferty, komik uzaylılar tarafından kaçırılma hayatta kalma hikayeleriyle tanınıyor. çok komiksin bile yaptılar ryan gosling geçmişte karakter kırmak.

Bu sefer, iç çamaşırlarıyla “bir tür pençe makinesi tarafından havaya kaldırıldığını” ve dünya dışı karşılaşmasının ardından bir Mets maçı sırasında Citi Field’a yarı çıplak indiğini komik bir şekilde açıkladığı için bu sefer bir istisna değildi.

Çizimin sonunda, Kate’in karakteri uzaylılar arasında kalıcı olarak yaşamayı kabul etti. Gemiye binerken, oyuncu kısa bir el sallayarak duygulandı ve “Pekala, Dünya, seni seviyorum. Bir süre kalmama izin verdiğin için teşekkürler. New York’tan canlı yayın, Cumartesi gecesi.”

(E! ve NBC, NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331926/pete-davidson-references-kanye-west-and-ariana-grande-in-moving-final-snl-appearance?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel