Pete Davidson, SKIMS Setinde Kim Kardashian’ın Sarı Saçlarıyla Eşleşiyor – Hollywood Life


Pete Davidson, SKIMS Setinde Kim Kardashian'ın Sarı Saçlarıyla Eşleşiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Pete Davidson28 yaşında, kız arkadaşından küçük bir saç modeli ilhamı almış gibi görünüyordu kim Kardashian son çıkışı sırasında! Son skeç sahnelerini oyuncu kadrosunda çeken komedyen Cumartesi gecesi canlı Geçen hafta sonu, bir binanın dışında realite yıldızının yanında yürürken, duş başlığının altında onunkine benzer sarı saçlarını sergilediği fotoğraflandı. Unutulmaz anlarda, şekillendirici giyim markası SKIMS için fotoğraf çekmek için poz vermeye ara vermişti ve vurulan beau, ona doğru bakarken bir gülümsemeyle parladı.

Pete Davidson, Kim Kardashian
Pete Davidson ve Kim Kardashian, SKIMS setinin dışında sarı saçlarını sergiliyor. (arka plan)

O beyaz uzun kollu bir sweatshirt, siyah pantolon ve siyah çizmeler giyerken, koyu ten rengi uzun kollu SKIMS kırpma üstünü ve ona uygun SKIMS pantolonunu giydi. Ayrıca bacaklarının altını saran taba rengi topuklu botlar giydi. Güzelin sarı saçları, elinde bir kutu Diet Coke tutarken ve yüzüne güneş gözlüğü takarken ortadan ikiye ayrılmıştı.

kim Kardashian
Kim Kardashian sarı saçlarını sergiledi. (arka plan)

Muhabbet kuşlarının gündelik gezileri, Kim’in kız kardeşine hayran kalmasından sonra geliyor Kourtney Kardashian ve yeni kayınbiraderi Travis Barker’22 Mayıs’ta İtalya’da düğünü. Destansı kutlamaya uzun kollu siyah dantelli bir elbise ve topuklu ayakkabılar giydi ve uzun saçlarını bazı tutamlar sarkacak şekilde yüksek bir saç modeli haline getirdi. Ayrıca muhteşem Portofino şehrinde ailesinin yanında yürürken bir kolye taktı ve mini bir çanta taşıdı.

Kim, çekim yaptığından beri Pete ile değil, sadece ailesiyle İtalya’ya gitti. SNL Aynı hafta sonu, kızının paylaştığı bir sosyal medya videosunda hala iyi vakit geçiriyor gibi görünüyordu. Kuzey Batı. Dört çocuk annesi, videoda düğün töreninde diğer bazı aile üyeleriyle birlikte bazı hamleler yapıyordu ve hiçbir anı kaçırmadı. Işıltılı gümüş ve siyah bir kıyafete büründü ve eğlence zamanı boyunca hala her zamanki gibi güzel görünüyordu.

Kim gece boyunca dans ederken, Pete’den acı tatlı bir çıkış yaptı. SNL ve geçenlerde bir kaynağın bize söylediğine göre, Kim sekiz yıldır devam ettiği diziden ayrılma kararını destekledi ve hatta bunun akıllıca bir fikir olduğunu düşündü. “Kim tamamen Pete’in arkasını kolladı ve onun kariyeri için en akıllıca kararı verdiğini düşünüyor. Ne inanılmaz bir fırsat biliyor SNL Pete’in markasını oluşturmaya yardım etmek içindi, ancak şimdi büyük bir hayran kitlesine sahip ve istediği her şeyi yapabilir, ”dedi kaynak EXCLUSIVELY ile paylaştı HollywoodYaşam. “Çıkmaya başlamadan önce onun ayrılma fikriyle oynadığını biliyor ama şimdi boyun eğmek için doğru kararı verdiğini düşünüyor. Zaten sıralanmış bir sürü projesi var ve şimdi programıyla daha fazla özgürlüğe sahip olmasını seviyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/pete-davidson-kim-kardashian-blonde-hair-skims-set-pics/

Yorum yapın

SMM Panel