Pete Davidson Neden The Kardashians’ın 2. Sezonunda Görünecek – Hollywood Life


Kim Kardashian ve Pete Davidson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

sır değil ki kim Kardashian41 ve Pete Davidson, 28, birbirleri için tamamen üst üste geliyorlar. Muhtemelen birlikte yaşamanın dışında yapabilecekleri en büyük hamlelerden biri, tartıştıkları ya da takıldıkları Hulu’s’ta ortaya çıkıyor. Kardashianlar bir arada. Kardashian ailesine yakın bir içeriden birine göre, ikincisi dizinin ikinci sezonunda olacak. “Sonunda Pete, kariyeri için bu düzeyde bir maruz kalmanın kötü olamayacağını biliyor. Bu durumda anlatıyı o kontrol ediyor ve o sadece kendisinin gerçek olan sevgi dolu bir yanını gösteriyor. Sezon 1’de kendisinden söz edilmesinden sonra, öylece çıkıp gidemeyeceğini ve her zaman bu varlık olamayacağını hissetti,” dedi. HollywoodYaşam. “Onunla bunu yaparken eğleniyor ve hepsi bunun sadece hayranları izlemeye daha fazla ilgi göstereceğini biliyor. Bu bir kazan-kazan durumu.” Şovda olmayı “Kim kesinlikle Pete ile aynı fikirdeydi” diye eklediler.

Kaynak ayrıca Pete’in programa katılmayı seçtiğini ve kaydolmak için baskı hissetmediğini ve çifte yakın ikinci bir içeriden aynı duyguyu dile getirdiğini belirtti. “Kim, Pete’i asla yapmak istemediği bir şeyi yapmaya zorlamaz. Onunla aynı duruşu sergiledi kanye [West] çünkü şovda yer almak istemediğini biliyordu” dediler. HL MÜNHASIRAN. “Gösteride olmak, Kim’in Pete ile tartıştığı bir şeydi ama o asla onu ikna etmeye ya da üzerinde herhangi bir baskı kurmaya çalışmadı. Bu kararı tamamen Pete’e bıraktı.” Kaynak ayrıca Pete’in bu kardashianlar “Hafifçe aldığı bir karar” değildi, anladığı gibi, “ilişkinizi bu kadar halka açık bir şekilde ortaya koymak, onu daha da fazla incelemeye açık bırakır.”

Kim Kardashian ve Pete Davidson
Kim Kardashian ve Pete Davidson 2022 Met Ball’a geliyorlar (Fotoğraf: Shutterstock)

Nisan ayında, KarJenners’a yakın bir kaynak, Kim’in sevgilisinin şovda olmasını istediğini ancak Pete’i hiçbir şeye zorlamayacağını doğruladı. İçeriden biri, “Kim, Pete’in ikinci sezonda tam olarak görünmediğini biliyor ve aynı zamanda insanların onun hakkında ne söylediğini de biliyor” dedi. HollywoodYaşam. “Kim, bu kararı Pete’e bırakıyor ve bu konuda aynı duruşu sergilemeye devam ediyor; her iki şekilde de onu ikna etmeye çalışmayacak.”

Kim Kardashian ve Pete Davidson
Kim Kardashian ve Pete Davidson, ‘Saturday Night Live’ öpüşmelerinden altı ay sonra kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar (Fotoğraf: Shutterstock)

Kim ve Pete, ilerleyen ilişkileriyle ilgili her şeyi ciddiye alıyor gibi görünüyorlar ve iyice düşünmeden bir adım atmıyorlar. Örneğin Kim, Pete’i dört çocuğunun yanına getirmeden önce altı ay boyunca Pete ile birlikte olmasını bekledi ve hatta birkaç terapiste, arkadaşlarına ve ailesine danışarak onları eski çocukla ne zaman tanıştırmanın en iyi olduğuna karar vermesine yardımcı oldu. Cumartesi gecesi canlı komedyen, başına TMZ. Kim’in eski kocasından iki oğlu ve iki kızı var. Kanye Batı44 — Kuzey9, Aziz6, Chicago4 ve mezmur3.

SKIMS’in kurucusu ve Pete, konuk oyuncu olduktan sonra Ekim 2021’de bir romantizm başlattılar. Cumartesi gecesi canlı. Daha sonra California’daki Knott’s Berry Farm’da birlikte bir roller coaster’a binerken görüldüler. HollywoodYaşam Kasım ayında ilişkilerini doğruladı. Pete, Kim’e dizinin açılış sezonu galasında eşlik etti. Kardashianlar 7 Nisan’da onunla halıda poz vermedi. 30 Nisan’da Beyaz Saray Muhabirinin Yemeği’nde resmi kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/pete-davidson-will-appear-kardashians-season-2/

Yorum yapın

SMM Panel