Pete Davidson Neden ‘SNL’nin Kanye West Şakaları Yapmasını Durdurdu – Hollywood Life


Pete Davidson, son haftalarda Kanye West’i ‘SNL’de kızartmak için dünyanın her fırsatına sahipti – ancak gösteriden ‘buna eğilmemesini’ istedi, bir kaynak HL EXCLUSIVELY’e söyledi.

Kanye BatıEski eşinin sosyal medyadan uzak kalması büyük teselli oldu kim Kardashianyeni erkek arkadaşı Pete Davidson. 28 yaşındaki Staten Island yerlisi, rapçinin aralıksız tiradları sayesinde Ye’nin birçok gönderisinin hedefi oldu – ancak bir kaynak diyor ki HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Pete patronlarına şu soruyu sordu: Cumartesi gecesi canlı “Bunların hiçbirine yaslanmamak.” Kanye, birçok gönderiye ek olarak, en son “Eazy” müzik videosunda Pete’in çizgi film versiyonunu canlı canlı gömdü.

Pete, dizinin yaratıcısıyla birden fazla görüşme yaptı. Lorne Michaels, 77, kaynağımıza göre ve Kanye’yi kızartmaması için ona yalvardı. “SNL Haftalardır Kanye için ve onun hakkında skeçler ve şakalar yaptı ve Pete baştan beri Lorne ile görüştü” dedi ve ekledi, “Pete bunların hiçbirine yaslanmamalarını istedi ve Lorne onu bir yere koymayacaklarına söz verdi. Kendini açıklamak zorunda kalacağı ya da Kim, Kanye, aile ve aradaki her yerle başını belaya sokacağı bir pozisyon.”

Pete Davidson Kim Kardashian
Kim Kardashian ve Pete Davidson, Ekim 2021’de ‘SNL’de Prenses Jasmine hakkında bir skeç yaptıklarında ekranda ilk öpüşmelerini paylaştılar. (NBC)

Kanye vs. Pete destanını izleyenler, Pete’in Ye’yi herkesin önünde reddetmesini bekliyorlardı, ancak komedyen çoğunlukla sessiz kaldı. Ancak Pete, kendisi ve Ye arasında yakın arkadaşı tarafından yayınlanan bir kısa mesaj konuşmasını sızdırdı. Dave Sirus. Metinlerde Pete, Ye’den ikisi arasındaki herhangi bir dramayı çözmek için erkek erkeğe bir konuşma yapmasını istedi. Günün erken saatlerinde Kanye, bir fotoğraf nedeniyle Pete’in metinleri tarafından “düşmanca” hissettiğini söyledi. Staten Adası Kralı star iddiaya göre onu Kim ile yatakta gönderdi.

Pete, Ekim 2021’de programda konuk sunucu olarak göründükten sonra Kim ile çıkmaya başladı. Alaaddin ilham kroki O zamandan beri, ikisi oldukça ciddileşti ve 5 Nisan’da Pete, Kim’in kızıyla kapılı Kardashian-Jenner mahallesinde araba sürerken fotoğraflandı. Kuzey Batı, 8. Kaynak bize, “Pete, Kim’e aşık ve ona öyle saygı duyuyor ki, o dizinin ya da kendisinin, çocuklarının babasıyla dalga geçmesini istemeyecek” dedi. Lorne ile Pete arasındaki ilişki ve birbirlerine duydukları saygı nedeniyle bunu bilmesi onun için önemli ve bu konuda Kanye şakası olmayacak. SNL

Kanye West Pete Davidson
Solda Kanye West, sağda Pete Davidson. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock/Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock)

Pete’in durumla başa çıkmanın yeni yolu, geçmişte Ye ile nasıl başa çıktığıyla tam bir tezat oluşturuyor. Kim ile çıkmadan önce, 2018’de Kanye konuk sunucu olarak göründü. SNL ve zamanı anti-demokratik siyasi görüşlerini ifade etmek için kullanarak oldukça heyecan yarattı. Görünüşünden sonra, Pete kendini tutmadı ve gösterinin ‘Hafta Sonu Güncellemesi’ bölümünü Ye’yi çarpmak için kullandı. Bu, Kim ile işler ciddileştikten sonra son zamanlarda Pete’i rahatsız edecekti. O zamandan beri silinen bir Instagram gönderisinde 2018 skecinden sadece istediğini seçen Kanye, Pete’i zihinsel sağlığıyla dalga geçmekle suçladı. Kanye’nin gönderisi artık tüm gönderilerden tamamen arındırılmış olan Instagram’da olmasa da, Kanye bir ekran görüntüsü yayınladı. Pete’in orijinali SNL skeç Şubat 2022’de. Altyazıda, “HI SKETE BENİM İÇİN DAHA ZİHİN SAĞLIĞINIZ İÇİN ŞAKA YAPAR MISINIZ?” yazmıştı.

HollywoodYaşam ilgili tüm tarafların temsilcilerine ulaştı ve herhangi bir geri dönüş almadı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/pete-davidson-stopped-snl-jokes-kanye-west/

Yorum yapın