Pete Davidson Neden Kim Kardashian ile Hulu Kırmızı Halıda Yürümedi?


Takip etmekte zorlanmak kim Kardashianile kasırga romantizm Pete Davidson? Gerçek yıldızın kendisi yardım etmek için burada!

SKIMS patronu ve ailesi, 7 Nisan’da kırmızı halı galasında tüm gücüyle dışarıdaydı. Kardashianlar, Kim’in yalnızca E ile yakaladığı yer! ile ilişkisi hakkında sohbet etmek için haberler Cumartesi gecesi canlı yıldız.

Aşk hikayelerini alenen ifşa etme konusunda herhangi bir tereddüt olup olmadığı sorulduğunda Kim dürüsttü.

“Kesinlikle” dedi E! Haberler’ Günlük Pop. “Biriyle tanışmak, randevuya çıkmak ve sonra şovda bunun hakkında konuşmak istemedim.”

Galaya katılan Pete, Kim’le halıda yürümedi. Tasarım gereği olduğu ortaya çıktı.

Kim, E’ye “Beni desteklemek için burada. Bu benim işim,” dedi. Haberler. “Burada benimle olmanın onun işi olduğunu sanmıyorum. O yüzden burada olduğu için çok mutluyum.”

Onun “saklandığını” söyleyerek şaka yaptı ama Pete’in onu “çok desteklediğini” de ekledi.

Geçen yıl Kim’le çıkmaya başlayan Pete, kız arkadaşının kız kardeşleriyle birlikte gösterime katıldı. Khloe Kardashian ve Kourtney Kardashianayrıca Kardashian’ların yakın çevresinin üyeleri de dahil olmak üzere Scott Disick, Travis Barker ve Kris Jennererkek arkadaşı çekirdek kumar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326474/why-pete-davidson-didn-t-walk-the-red-carpet-with-kim-kardashian-at-hulu-premiere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın