Pete Davidson, Kim Kardashian’ın Oğlu Aziz’i Walmart’a Götürdü: Fotoğraf – Hollywood Life


Pete Davidson28, ve Aziz Batı, 6, gerçekten 4 Haziran’da California’da tam bir gün geçirdiler. İkili sadece Batı Hollywood’daki The Grove alışveriş merkezine gitmekle kalmadı, aynı zamanda Woodland Hills’deki Walmart’ta bir pit stop yaptı. Pete ve kim Kardashian‘ın oğlu, görüldüğü gibi perakende şirket mağazasında birlikte alışveriş yaptı BU FOTOĞRAFve satın alımlarının büyük bir kutu peynirli puf içerdiği bildirildi. Pete ayrıca Walmart’tan ayrılıp arabasına yürüdüklerinde küçük Aziz’in elini tatlı bir şekilde tutarken resmedildi.

Pete Davidson ve Kim Kardashian
Pete Davidson ve Kim Kardashian (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

bu Cumartesi gecesi canlı yıldız yeşil bir şort, gri tişört ve siyah spor ayakkabı giymişti. Kısa süre önce 41 yaşındaki Kim’e uyması için sarıya boyadığı saçlarını örtmek için siyah bir beyzbol şapkası taktı. Saint ayrıca mavi bir tişört ve ona uygun şortla rahattı. 6 yaşındaki çocuk, Walmart sicilinde Pete’in yanındaydı, ancak alışveriş yaparken mağazada kendi başına dolaştığı bildirildi.

Aynı gün Pete, kız arkadaşının oğlunu The Grove’a götürdü ve orada sıradan bir öğle yemeği için The Cheesecake Factory’ye girerken görüldüler. Düşük anahtarlı bir güvenlik görevlisi onlara katıldı gibi görünüyordu. Kim hafta sonu gezisi için orada değildi ve erkek arkadaşına ve oğluna sadece onlarla bağ kurmaları için bolca zaman tanıdı.

Kim ve Pete sunuculuk yaptıktan sonra çıkmaya başladı SNL Ekim 2021’de. Romantizmi geçtiğimiz aylarda ısınmaya devam etti ve Pete, kız arkadaşının dört çocuğuyla da kaliteli zaman geçirecek kadar şanslı. Nisan ayında, komedyen ve Kuzey Batı9 yaşında, Kim’in Hidden Hills arazisinde sıradan bir golf arabası gezintisinin keyfini çıkarırken görüldü. Pete’in ayrıca Kim ve çocukları North, Saint için KNSCP yazan bir dövmesi var. Chicago4 ve mezmur3, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Kanye Batı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/pete-davidson-kim-kardashian-son-saint-walmart-photo/

Yorum yapın

SMM Panel