Pete Davidson Kim Kardashian’ın Arka Tarafına Bakıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian Pete Davidson


Galeriyi görüntüle

Tüm gözler üzerindeydi kim Kardashian41 ve Pete Davidson28 yaşında, geçen hafta Los Angeles’ta bir stüdyonun önünde flört ederken görüntülendiler. Ancak Pete’in gözleri Kim’in ünlü sırtına odaklanmış gibiydi. Kim, SKIMS çekimlerini tamamladıktan sonra bir araya geldiler ve birbirlerini görmek için daha mutlu görünmüyorlardı. Günlük posta.

Pete’in kız arkadaşının şehvetli figürüne bakmadan edememesi şaşırtıcı değil, çünkü kıyafeti varlıklarını sergiliyor. Kim, cildini gösteren şeffaf bir bodycon elbise giydi. Altında siyah bir bandeau ve siyah bir tanga görülüyordu. Uyluk yüksek limon yeşili topuklu botlarla kıyafetine bir vay faktörü ekledi. Uzun, ağartılmış saçları şekillendirilmişti. Bu arada, Pete de ağartılmış saçlarını salladı ve siyah eşofman ve Miami’nin dünyaca ünlü Mac’s Club Deuce’sinden siyah bir ceket giydi.

Kim Kardashian Pete Davidson
Kim Kardashian ve Pete Davidson 2022 Met Gala’da poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Fotoğraflar, çifte yakın bir kaynağın ÖZEL olarak söylediğinden sadece bir gün sonra yayınlandı. HollywoodYaşam ilişkilerinde bir sonraki adımı atmayı ve birlikte hareket etmeyi düşündüklerini. Kaynak, “Kim ve Pete tüm boş zamanlarını birbirleriyle geçiriyorlar, bu yüzden bir sonraki adımı atmak ve birlikte hareket etmek hakkında konuşmak mantıklı” dedi. “Bu, ikisinin de hafifçe aldığı bir karar değil. Kim, önce tüm çocuklarıyla tartışmadan bu adımı asla atmazdı” diye eklediler. Kim çocukları paylaşıyor Kuzey8, Aziz6, Chicago4 ve mezmur3 eski kocasıyla, Kanye Batı44.

Pete ayrıldıktan sonra Kim ve Pete için birlikte vakit geçirmek çok daha kolay Cumartesi gecesi İkonik eskiz şovunda sekiz sezondan sonra yaşayın. Çok fazla spekülasyondan sonra, Instagram hesabına yaptığı bir gönderiyle ayrıldığını duyurdu. Dave Siruskim birlikte yazdı Staten Adasının Kralı Pete ile şovun 22 Mayıs sezon finali öncesinde. “Bugün sonuncusunu yapacağımı düşünmek çılgınca. Gösteriyi aldığımda 20 yaşındaydım ve ne yaptığım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Hala bilmiyorum ama özellikle o zamanlar. Ben gerçekten bir eskiz sanatçısı değildim, sadece ayaktaydım” diye hatırladı. “Bu izleyiciyle çok şey paylaştım ve kelimenin tam anlamıyla gözlerinizin önünde büyüdüm. İyi ve kötü, en mutlu ve en karanlık zamanlarda birlikteydik. borçluyum [show creator] Lorne Michaels ve SNL’deki herkes hayatım. Çok minnettarım ve onlar olmadan burada olamazdım.”

Kim Kardashian Pete Davidson
Pete Davidson ve Kim Kardashian, 30 Nisan 2022’de Washington DC’deki Beyaz Saray Muhabirinin Akşam Yemeğinde
(Fotoğraf: Shutterstock)

Sezon finalinin ardından Kardashian ailesine yakın bir kaynak AYRICA şunları doğruladı: HollywoodYaşam Pete’in ayrılma kararı Cumartesi gecesi canlı programı ve kariyeri için çok büyük olacak. “SNL Film çekmek için çok zaman harcadı ve çok fazla prova gerektirdiği ve haftanın birkaç gününü aldığı için başka projelerde asla yapamayacaktı, bütün hafta sonlarının çekildiği gerçeğinden bahsetmiyorum bile.” not ettiler. Paylaşılan başka bir kaynak HollywoodYaşam Kim’in hareketi tamamen desteklediğini söyledi. “Kim tamamen Pete’in arkasını kolladı ve onun kariyeri için en akıllıca kararı verdiğini düşünüyor. SNL’nin Pete’in markasını oluşturmaya yardımcı olmak için ne kadar inanılmaz bir fırsat olduğunu biliyor, ancak artık büyük bir hayran kitlesine sahip ve istediği her şeyi yapabilir” diye açıkladılar. “Zaten sıralanmış bir sürü projesi var ve şimdi programıyla daha fazla özgürlüğe sahip olmasını seviyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/pete-davidson-stares-kim-kardashian-backside-photos/

Yorum yapın

SMM Panel