Pete Davidson, Kim Kardashian Split’in Ardından Bir Moda Açıklaması Yaptı


Pete Davidson kıyafetinin konuşmasına izin veriyor.

6 Ağustos’ta eski Cumartesi gecesi canlı star, kız arkadaşıyla çıktığı haberinden bu yana ilk kez fotoğraflandı. kim Kardashian dokuz aylık flörtün ardından ayrıldılar.

Yaklaşan filminin setindeyken Büyücüler! Avustralya, Cairns’de Pete, üzerinde filmin adının yazılı olduğu yeşil bir kamyon şoförü şapkası takarken, üzerinde kaşlarını kaldıran “Ne… Kendimi s–t gibi hissediyorum” yazan bir grafik tişörtle birlikte görüntülendi.

Önceki gün, kaynaklar doğruladı E! Ekim 2021’de ilk kez romantik bir ilişki kuran 28 yaşındaki Pete ve 41 yaşındaki Kim’in bu hafta başlarında ilişkilerini sonlandırdıkları ve sadece arkadaş olmaya karar verdikleri haberi.

İçeridekiler, çiftin “birbirlerine çok fazla sevgi ve saygı duymasına” rağmen, uzun mesafe dinamiğinin ve zorlu programlarının “bir ilişkiyi sürdürmeyi gerçekten zorlaştırdığını” keşfettiklerini paylaştılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341093/pete-davidson-makes-a-fashion-statement-following-kim-kardashian-breakup?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir