Pete Davidson, Kim Kardashian ile Eşleşen Yeni Görünümünü Tanıttı


Pete Davidson ve kim Kardashian şimdi ikizler!

27 Mayıs’ta komedyen, sözleşmeden ayrıldığından beri ilk kez kamuoyu önüne çıktı. Cumartesi gecesi canlı geçen hafta sonu. Eski oyuncu, Calabasas’taki bir ofisin dışında, kız arkadaşının buklelerine uyan yeni boyanmış platin sarısı saçlarını kapatan duş başlığı takarken fotoğraflandı. Onunla birlikte görüldü, çıplak bir SKIMS kırpma üst ve uyumlu tozluk giydi.

28 yaşındaki Pete ve 41 yaşındaki Kim bir fotoğraf çekiminde göründüler. Kim’in kuaförü, Chris Appletonve makyaj sanatçısı, Mario Dedivanoviçda hazır bulundu.

Bu ayın başlarında Kim, Pete ile katıldığı 2022 Met Gala için saçlarını sarıya boyadı. SKIMS kurucusu kanallık yaptı Marilyn Monroegeç Hollywood efsanesinin geç saatlere serenat yaptığında giydiği ikonik kristal süslemeli elbisesini giydi. Başkan John F. Kennedy 1962’de 45. doğum günü kutlamasında.

Geçen sonbahardan beri birlikte olan doğal esmerler Kim ve Pete, geçtiğimiz yıllarda saçlarını sarıya boyamıştı. Aslında, geçen yılki Met Gala’da platin bir görünüm sergiledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332722/pete-davidson-debuts-new-look-matching-kim-kardashian?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel