Pete Davidson Kevin Hart Röportajı Sırasında Bebek Planları ve Çocuklardan Bahsetti – Hollywood Life


Pete Davidson, Kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ZapatA/MEGA

Pete Davidson babalık görevine hazır! 28 yaşındaki komedyen sunucuya verdiği demeçte, “Henüz başaramadığım en sevdiğim şey, çocuk sahibi olmak istiyorum” dedi. Kevin Hart talk show’unun gizli bir klibinde, Kalpten Kalbe. “Bu benim rüyam gibi.”

Staten Adası Kralı İtfaiyeci babası olduğunda henüz yedi yaşında olan yıldız Scott Davidson 11 Eylül saldırılarında hayatını kaybettiğini, erken kaybının acısını hatırlattı. Klipte “Çocukluğum harika değildi” dedi. “Baba erken geçti, bekar anne [Amy Davidson]yeni kız kardeş [Casey Davidson] sadece iyi idare etmedi – ablam 2, 3 yaşında gibiydi. Yani, tıpkı af-kral kabusu gibiydi.”

bu Cumartesi gecesi canlı alum, kiminle birleşti kim Kardashian, 41, Ekim 2021’den beri Kevin ile yaptığı sohbette “kesinlikle bir aile babası” olduğunu vurguladı. “Ailem her zaman harikaydı” diye paylaştı. “Ayağa kalkmaya çalışmama çok destek oldular çünkü seni ne mutlu ediyorsa öyleydiler. Yani kesinlikle bir aile babası.”

Son aylarda Kim’in çocuklarıyla çok fazla bağ kuran stand-up yıldızı Kevin’e hayatını gelecekteki çocuklarını düşünerek yaşadığını söyledi. “Şu an için hazırladığım şey bu, bir ahbap kadar iyi olmaya ve gelişmeye ve daha iyi olmaya çalışıyorum, bu olduğunda, sadece daha kolay.”

Pete Davidson, Kim Kardashian

Samimi görüşme ayrıca Pete’in erken çocukluk trajedisinin kariyer seçimini nasıl etkilediğine de değindi. Pete, Kevin’e “’Çocukluğum iyi olsaydı, muhtemelen Staten Island’da bir inşaat işçisi olurdum ve şimdiye kadarki en mutlu adam olurdum’ gibiyim” dedi. “Ama sana yaptığı o tuhaf şeyler bana komediyi sevdirdi.”

Olarak HollywoodYaşam Daha önce bildirildiği üzere, Pete ve Kim birlikte bebek sahibi olmanın “olasılığından” bahsetmişlerdi ve ÖZEL bir kaynak SKIMS kurucusunun bunu dışlamadığını ortaya koydu. Ama bu arada, çizgi roman çocuklarıyla bol bol pratik yapıyor. Kuzey9, Aziz6, Chicago4 ve mezmur3. Geçen ay, Saint ile Walmart’a tek başına bir gezi bile yaptı ve bir görgü tanığı birlikte ne kadar “rahat” göründüklerini ortaya çıkardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/pete-davidson-baby-plans-kids-kevin-hart-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir