Pete Davidson, Kardashians Galasında Kim Kardashian’ı Destekliyor


Kravis’in üzerinden geç, çünkü kim Kardashian ve Pete Davidson işleri bir sonraki seviyeye taşıyor!

aylar sonra Kardashians ile tutmak şap ile yeni ilişkisini açıkladı Cumartesi gecesi canlı Kim’in yeni Hulu gerçeklik dizisinin 7 Nisan’daki gala partisinde dışarı çıkarak birlikte nadir bir halka açık etkinliğin tadını çıkardılar. Kardashianlar.

Komedyen Kim ile kırmızı halıda fotoğraf çektirmek için poz vermezken, Kim’i kenardan desteklerken görüldü. Çift daha sonra Los Angeles’taki Goya Stüdyoları’ndaki gösterime birlikte girdi.

Pete kısa süre önce Kim’i en yakın ailesi ve arkadaşlarıyla tanıştırdıktan sonra, onu ışıltı ve çekicilik dünyasına getirme sırası ondaydı. İkisi, Hollywood’un en son “çifti” olarak kendilerini hızla pekiştiriyorlar.

Her iki yıldızın da kusursuz moda zevkleriyle tanındığı göz önüne alındığında, Kim’in gümüş formda bir elbise giydiği ve Pete’in bir blazer ve güneş gözlüğü taktığı gecenin en iyi giyinen çiftlerinden biri olmaları şaşırtıcı değil.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326224/see-pete-davidson-support-kim-kardashian-at-the-kardashians-red-carpet-premiere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın