Pete Davidson, Hulu’nun ‘The Kardashians’ Filminde Görünmeyi Düşünüyor – Hollywood Life


Pete Davidson, Hulu'nun 'The Kardashians' Filminde Görünmeyi Düşünüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Pete Davidsonile romantizm kim Kardashian son altı aydır ısınıyor – ancak hayranlar şimdiden merak ediyor SNL Yıldız, ailenin yeni Hulu şovunda görünecek, Kardashianlar. Birinci sezon tamamlanırken (prömiyerde Pete’in bazı sözleriyle), kaynaklar söylüyor HollywoodYaşam SADECE aktörün belgesel dizilerine “katılmayı düşündüğü”.

“Pete, dizinin ikinci sezonu için Kim’e katılmayı düşünüyor. Kardashianlar. Katılması için kapı açık,” dedi içeriden biri, ikinci sezonun henüz üretime başlamadığını belirterek. Aile, Disney’in sahibi olduğu Hulu ile iki sezonluk, kırk bölümlük bir anlaşma imzaladı – ilk bölüm 14 Nisan’da düştü. Pete ayrıca galada Kim ile kırmızı halıda yürüdü.

Pete Davidson, Hulu'nun 'The Kardashians' Filminde Görünmeyi Düşünüyor – Hollywood Life
Kim ve Pete, ‘Kardashians’ın galasında el ele tutuşuyor. (arka plan)

“İkinci sezonun çekimlerine henüz başlamadılar ve belli ki bazı evrak işleri gerekecek, çünkü [Pete] bunun için ödenecekti. Pete ilk sezon için film çekmedi, ancak sezon boyunca adı geçiyor” dedi.

Serinin ilk bölümü, Kim’e sorulduktan kısa bir süre sonra Eylül ayında başlayacak gibi görünüyor. SNL şovmen Lorne Michaels şovun 7 Ekim bölümüne ev sahipliği yapacak. O sırada Kim, eski eşinden boşanmış durumda. Kanye Batı – ama tanıştığını ortaya koyuyor Pete Davidson o ay Met Ball’da. 28 yaşındaki aktör, Kim’e göre, ona “istek kartlarını okuyabilirse” skeç gösterisine ev sahipliği yapmasının “iyi” olacağını söyledi.

Pete Davidson, Hulu'nun 'The Kardashians' Filminde Görünmeyi Düşünüyor – Hollywood Life
Pete Davidson ve Kim Kardashian bir tarihte. (MEGA)

Bölümde, 41 yaşındaki Kim ve Pete, Disney karakterleri Prenses Jasmine ve Aladdin olarak ekranda bir öpücük paylaştılar – görünüşe göre ekran dışı ilişkileri parlıyordu. “Kim ile öpüşmesi de dahil olmak üzere, onun benzerliği kullanılıyor. SNL. İkisi de ilk öpüşmelerini paylaşmalarının komik olduğunu düşünüyor. SNL”diye ekledi kaynağımız.

Nihayetinde Kim, programa katılma kararını “kendisine” bırakıyor – ancak “Pete, Kim ile çıkmaya başladığında neye bulaştığını biliyordu” diye ekliyor. Pete’in “şimdiye kadarki en büyük realite TV şovlarından birinin parçası olduğunun” farkında olduğunu ancak “onunla çıkmaya başlamadan önce gerçekten izlemediğini” belirttiler.

“Şu anda gösterinin üretim değeri onu büyüledi. Her şeyi olabildiğince özel tutmaya çalışırlar ve bir yandan da öyle kalmasını severler. Öte yandan, dünyanın birbirlerine olan aşklarının ne kadar gerçek olduğunu görmesini istiyorlar” dedi.

Kim daha önce, hayranlarıyla yakın tarihli bir röportajda Pete ile olan romantizminin ilk günlerine bir göz atacağını söylemişti. Çeşitlilik. “[Viewers will learn] nasıl tanıştık, kim kime ulaştı, nasıl oldu ve herkesin bilmek istediği tüm detaylar… Kesinlikle konuşmaya açığım ve kesinlikle açıklarım” dedi SKIMS kurucusu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/pete-davidson-considering-appearing-the-kardashians-hulu/

Yorum yapın