Pete Davidson Hawaii’de Sahilde Chase Sui Wonders’ı Öpüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Pete Davidson Chase Sui Harikaları


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

pete davidson ve Sui Wonders’ı kovalayın bu hafta Hawaii’deki romantik tatilleri sırasında bu flört söylentilerini dindirmek için hiçbir şey yapmıyorlar. bu Bedenler Bedenler Bedenler yardımcı yıldızlar, tropik cennetin kayalık kıyısında, yemyeşil bitki örtüsünün yanında sevişirken kesinlikle vurulmuş görünerek fotoğraflandı. Günlük posta bu görülebilir burada. Bir noktada eski Cumartesi gecesi canlı 29 yaşındaki komedyen, tutkulu bir öpücük paylaşırken sol kolunu sevgiyle onun dövmeli boynuna dolarken, sağ kolunu 26 yaşındaki aktrisin arkasına doladı.

Çift sadece birkaç kez öpüşmedi – gün boyu birbirlerine karşı her türlü sevgiyi sergiledikleri görüldü. Örneğin, muhteşem Pasifik kıyı şeridinde el ele ve kol kola yürürken birbirlerinden başka hiçbir şeye odaklanmış görünmüyorlardı. Özel konuşmaları sırasında güldüler ve gülümsediler, Chase Pete’in fotoğraflarını çekti ve başka bir noktada Pete kucağına oturdu.

Pete Davidson Chase Sui Harikaları
Pete Davidson ve Chase Sui Wonders, Aralık 2022’de New York City’deki Madison Square Garden’da oldukça rahat görünüyorlardı (Fotoğraf: Shutterstock)

Elbette ikisi de çıktıklarını doğrulamadı, ancak bu çok halka açık PDA kesinlikle onların sadece arkadaş olduklarını kanıtlamıyor. Artı, bu yeni öpüşme enstantaneleri, diğerleri tarafından yakalandıktan sadece bir gün sonra geldi. Altıncı Sayfa aynı tatilden

Pete ve Chase, çekime başladıklarından beri birbirlerini tanıyorlar. Bedenler Bedenler Bedenler 2021’de ve birlikte New York City’deki Whole Foods’ta alışveriş yapmaktan yardımcı yıldızlarıyla New York Rangers maçına gitmeye kadar birkaç kez birlikte dolaşıp görüldüler. Rachel Sennott. Her iki gözlem de Pete’in modele bağlandığı Aralık 2022’de gerçekleşti. Emily Ratajkowski31. Artı, bir temsilci Staten Adası’nın Kralı yaratıcısı, kendisinin ve Chase’in yalnızca birbirlerinin arkadaşlığından zevk alan arkadaşlar olduğunu iddia etti. “Chase ve Pete çok iyi arkadaşlar ve film çekmeye başladıklarından beri öyleler. Bedenler, Bedenler, Bedenler,” onlar söyledi TMZ zamanında.

Pete Davidson Chase Sui Harikaları
Chase Sui Wonders ve Pete Davidson, Aralık 2022’deki profesyonel hokey maçında kahkahayı patlattı (Fotoğraf: Shutterstock)

Bununla birlikte, Emily ve Pete’in işi resmen bittiğinde, Pete ve Chase’in Ocak ayının başında New York’ta bir kafede rahatlarken görüldüğünde, aşk söylentileri çok yaygın. İki haftadan kısa bir süre sonra, Universal Stüdyolarında el ele tutuşurken başları dönmüş göründüler (fotoğraf görüldü) burada).

Sevilen tatil fotoğrafları, Pete’in onunla olan ilişkisinden tamamen uzaklaştığını da ima etti. kim Kardashian, 42, 2021 ile 2022 arasında dokuz ay boyunca çıktığı kişi. Kartal gözlü hayranlar, paparazzi fotoğraflarında Pete’in dört yaşındaki bekar anne için dövme koleksiyonunun tamamen ortadan kalktığını fark ettiler. Daha önce köprücük kemiğinde “Kızım bir avukattır” yazan mürekkep, Kim’in çocuklarının baş harfleri ve bir Alaaddinilk öpüşmelerini anan esinli dövme SNL.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/pete-davidson-kisses-chase-sui-wonders-beach-hawaii-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir