Pete Davidson Çocuk İsteyip İstediğini Açıkladı


Pete Davidson‘in rüya rolü beklediğiniz gibi olmayabilir.

28 yaşındaki sunucu, “Henüz başaramadığım en sevdiğim şey, çocuk sahibi olmak istiyorum” dedi. Kevin Hart Peacock’un gizli bir klibinde Kalpten Kalbe ikinci sezon. “Bu benim rüyam gibi.”

Hayatın “o bölümüne” gelmek için heyecanlı olan Pete, kız arkadaşıyla güçlü bir ilişki içindedir. kim Kardashian Kasım 2021’den bu yana — ekledi, “Şu an için hazırladığım şey bu, bir ahbap kadar iyi olmaya ve gelişmeye ve daha iyi olmaya çalışıyorum, yani bu olduğunda, sadece daha kolay.”

Pete’in baba olma tutkusu, babasını kaybettiği için buruktur. Scott Davidson, 11 Eylül’de çok genç yaşta. “Çocukluğum pek iyi geçmedi” Staten Adası Kralı yıldız hatırlattı. “Babam erken öldü, bekar anne [Amy Waters Davidson]yeni kız kardeş [Casey Davidson] sadece iyi idare etmedi – ablam 2, 3 yaşında gibiydi. Yani, tıpkı bir f-kral kabusu gibiydi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337738/pete-davidson-says-he-s-so-excited-to-have-kids?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir