Perfect Match’ten Francesca Farago, Gösteri Kuralları Üzerine “Ağladı”


Francesca Farago‘nin son zamanlarda aşkı aramaya yönelik girişimi mükemmel olmaktan çok uzaktı.

bu Mükemmel uyum star, realite şovunda geçirdiği zaman hakkında samimi davrandı ve prodüksiyonun flört yarışmasının lojistiği konusunda açık sözlü olmadığını iddia etti. Aslında, yakın zamanda ona gerçeği söyleselerdi “muhtemelen şovu yapmayacağını” itiraf etti.

Francesca, 23 Şubat’taki bölümünde “Erkeklerle aynı odayı paylaşmayacağımız söylendi,” dedi. Şişe Dosyaları dijital ses dosyası. “Bana kızların ve erkeklerin ayrı evler olacağı söylendi. Ben de ‘Mükemmel, yapacağım’ dedim. Ama aynı odayı paylaşmak zorunda kalırsam bunu yapmayacağım çünkü bunu eski sevgilimle bir şovda yapmak zorunda kaldım ve pişman oldum.”

bu İşlenemeyecek Kadar Sıcak şap devam etti, “Eşleşip aynı yatakta uyumamız gereken kurallar düştüğünde, bir gün boyunca gözlerimi azarladım. Bunların hepsi gösterilmedi.”

Ve kurulumdan rahatsız olan tek kişinin kendisi olmadığını iddia ediyor (E! News, yorum için Netflix’e ulaştı).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366030/lessigreaterperfect-matchlessigreater-s-francesca-farago-says-she-%22bawled%22-her-eyes-out-after-being-blindsided-by-rules?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir