Percy Jackson, Oyuncu Kadrosuna Will & Grace Alum’u Ekliyor


Percy Jackson bazı TV gazilerinin yardımına başvurdu.

Megan Mullally, Jason Mantzoukas ve Glynn Turman yaklaşan Disney+ serisinin kadrosuna katıldı Percy Jackson ve Olimposlus, E! Haber teyit edebilir.

Mullally, NBC’de Karen Walker rolüyle iki kez Emmy kazandı irade ve lütuf, Alecto (aka Bayan Dodds) oynayacak. Yayıncıya göre, “Bayan Dodds, Percy’nin bazen canavarca davranabilen katı, huysuz matematik öğretmenidir, çünkü öyledir.” “Yeraltı tanrısı Hades’e sadakatle hizmet eden Alecto olarak bilinen üç Fury’den biri.”

Alecto’yu elinde martini ile görmeden edemiyoruz, ama belki bu sadece biziz.

Netflix’te Jay’i seslendiren Mantzoukas Koca ağızlı ve FX’lerde Rafi olarak göründü Lig“yarı tanrılar için bir kamp olan Melez Kampı yöneten” Dionysus’u (aka Bay D) oynayacak.

HBO’da Belediye Başkanı Clarence V. Royce’u oynayan Turman Tel, Chiron (aka Bay Brunner) olarak rol aldı. “Percy’nin Latince öğretmeni Bay Brunner kılığında,” diyor Disney+, “Chiron, Percy’ye gerektiğinde ahlaki rehberlik sağlayan ünlü centaur ve kahramanların eğitmenidir.”

Hepimiz hayatımızda ilham verici bir centaur kullanabiliriz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333251/percy-jackson-adds-will-grace-big-mouth-the-wire-alums-to-its-ensemble?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel